DOSTĘPNOŚĆ

Sukcesy

  • sukcesy

Konkursy

Robotyka

Klub teatralny

  • klub_teatralny

Klub językowy

  • klub_jezykowy

Piłka nożna

  • pilka_nozna

Szkoła Talentów

  • Szkoła Odkrywców Talentów

Spacer po szkole

Aktualności

drukuj
9 kwietnia

Konkurs "Moja Ojczyzna"

7 kwietnia

Wiosenna ŚWIETLICA

Wiosenna ŚWIETLICA
Wiosna dotarła do naszej SZKOŁY i ŚWIETLICY! Zobaczcie, jak w niej pięknie i radośnie. Ogromnie za Wami tęsknimy! Mamy nadzieję, że już niedługo się spotkamy i będziemy wspólnie spędzać czas w tej wiosennej krainie. Zapraszamy do oglądania! Efekt WOW gwarantowany! Za dekoracje i całą aranżację wnętrza odpowiada pani Justyna Jarocka i pani Marta Kosakowska. Dziękujemy!
Nasza świetlica w telewizji >obejrzyj< około 14:40 minuty Obiektywu TVP Białystok
27 stycznia

Podaruj szkole 1 %

Podaruj szkole 1 %

Szanowni Państwo!

W imieniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz Dyrekcji  zwracamy się  z serdeczną prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej szkoły.
Jeden procent - to niewiele, jednak pomnożony przez wielu podatników daje dość poważne kwoty wspomagające pracę szkoły.

25 marca

Lista kandydatów przyjętych do SP 22

Zajęcia zdalne od 22 marca 2021 r.

Zajęcia zdalne od 22 marca 2021 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. w dniach od 22 marca 2021 r. do 11 kwietnia 2021 r. nastąpi zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych również w klasach I-III w Zespole Szkół Ogólnokształcacych Mistrzostwa Sportowego Nr 1 w Białymstoku.
Od 22 marca br. uczniowie klas I-VIII  i LO nie przychodzą do placówki, zajęcia będą odbywać się w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy Teams i dziennika elektronicznego. Zajęcia odbywać się będą na bazie dotychczasowego planu lekcji. Obecność na zajęciach jest obowiązkowa.
Przypominamy, że okres zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych nie jest okresem ferii.
Prosimy o bieżące śledzenie informacji zamieszczanych na naszej stronie, komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i MEiN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.
Sekretariat będzie czynny w godzinach 8.00 – 15.00, 
w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny 85-7416175    lub    mailowo  -    sekretariat@zsoms.pl
                                                                              Z poważaniem

 Ryszard Szpilewicz                              
dyrektor ZSOMS Nr 1 w Białymstoku

31 marca

Świąteczne ozdoby w klasie 1 PA

Świąteczne ozdoby w klasie 1 PA
Dzieci z klasy 1 PA bardzo chętnie pracują na zajęciach online, co widać również na zajęciach plastycznych. Ostatnio wykonały świąteczne ozdoby, którymi udekorują swoje wielkanocne stoły. 
30 marca

Międzynarodowy Dzień Ptaków

Międzynarodowy Dzień Ptaków
1 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ptaków, ustanowiony w 1906 roku na pamiątkę pierwszej na świecie międzynarodowej konwencji o ochronie tej grupy zwierząt. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji. Więcej na stronie biblioteka/aktualności. 
29 marca

Zrób wieniec wielkanocny!

Zrób wieniec wielkanocny!
Proponujemy wykonanie wielkanocnej ozdoby świątecznej. Przejdź do aktualności biblioteki. Wirtualne wskazówki oraz sposób wykonania zostały opracowane i udostępnione przez Gminne Centrum Kultury w Żabnie. 
25 marca

Upominki czekają!

Upominki czekają!
Miło nam poinformować, że upominki w zabawie „Jaka to książka?” otrzymują: Agata Zawadzka, klasa I Lb i Marta Kuczyńska, klasa I Lb  oraz dwóch uczniów z SP 22, którzy zapomnieli się podpisać pod odpowiedzią. 
Upominki są do odebrania w bibliotece po wcześniejszym zgłoszeniu się na portiernię szkoły. Zapraszamy w godz. 9-14. Obowiązuje reżim sanitarny. 
24 marca

Dziękujemy za książki!

Dziękujemy za książki!
Biblioteka szkolna, która otrzymała ponad 100 egzemplarzy nowych książek od naszych czytelników, składa serdeczne podziękowania ofiarodawcom. Wśród podarowanych książek znajdują się pozycje z różnych dziedzin i dla różnego czytelnika.  Dziękujemy naszym darczyńcom: Marcie Perkowskiej i Beacie Perkowskiej z klasy 3 PB, Zuzannie Siekierko z klasy 3 PB, Paniom -  Halinie Skiepko, Elżbiecie Kurian, Martynie Linkiewicz i Panu Mariuszowi Cybulko, Wydawnictwu „Znak”, Fundacji ING Dzieciom, Instytutowi Literatury, Urzędowi Miejskiemu w Białymstoku. Spis podarowanych książek dostępny jest tutaj.  Zapraszamy do wypożyczeń.  

Nabór do XIII LO

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

11 kwietnia 2021

Imieniny:
Filipa, Izoldy, Leona

Ubezpieczenie

Dni wolne

NASI LAUREACI

  • Laureaci 2015

Szkolny kalendarz

Kampania

BIP

  • BIP