Sukcesy

  • sukcesy

Konkursy

Robotyka

  • Robotyka

Klub teatralny

  • klub_teatralny

Klub językowy

  • klub_jezykowy

Piłka nożna

  • pilka_nozna

Szkoła Talentów

  • Szkoła Odkrywców Talentów

Spacer po szkole

Aktualności

drukuj
14 grudnia

Wizyta licealistów z XIII LO w Zarządzie Dróg Miejskich w Białymstoku

Wizyta licealistów z XIII LO w Zarządzie Dróg Miejskich w Białymstoku
W tym tygodniu grupa uczniów z klas robotycznych brała udział w prezentacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania Ruchem w Białymstoku. Szczegóły działania systemu przedstawił współtwórca i obecny kierownik Pan Zbigniew Dziejma. Uczniowie mogli zaobserwować działanie monitoringu skrzyżowań, obejrzeć symulacje komputerowe oraz zajrzeć do sterownika sygnalizacji świetlnej. Na wszystkich zrobił wrażenie duży ekran główny w centrum oraz możliwość obracania widoku kamery na archiwalnych materiałach monitoringu. 
12 grudnia

Komunikat

Komunikat
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Nr 1 w Białymstoku informuje, iż od dnia 03 grudnia 2019r. uczniowie naszej szkoły mogą korzystać ze świadczeń zdrowotnych w zakresie leczenia stomatologicznego w gabinecie: KAREDENT Kamil Chorąży Sławomir Ławnicki Sp. j. ul. Bukowskiego 1 lok. U3 w Białymstoku 
 tel. 85 8755345 (rejestracja gabinetu stomatologicznego).
Usługi stomatologiczne realizowane będą na podstawie zgłoszeń telefonicznych rodzica uprawnionego ucznia, w godzinach pracy gabinetu: poniedziałek  12.00 -18.00;  środa  9.00 – 14.00; czwartek  12.00 – 18.00; piątek  8.00 – 14.00; sobota  8.00 – 14.00.  
Ryszard Szpilewicz - Dyrektor Szkoły
12 grudnia

Konkurs kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha”

Konkurs kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha”

12 grudnia uczniowie klasy 2PA: Julia Abijska, Małgosia Kruk i Dominik Zinkiewicz uczestniczyli w miejskim konkursie kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha” organizowanym w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Dzieci zaprezentowały swoje talenty wokalne. Jury nagrodziło wyróżnieniem wykonanie pastorałki „Skrzypi wóz, wielki mróz” przez Dominika. Serdecznie gratulujemy! A wszystkim uczniom życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania swoich pasji i talentów. 

11 grudnia

Szwedzki deser

Szwedzki deser
Klasa 3PA czytała ostatnio książkę pt. „Dzieci z Bullerbyn” szwedzkiej autorki Astrid Lindgren. Dzieci poznały wiele ciekawych przygód, które przeżyli bohaterowie lektury, miały możliwość porównać przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w Polsce i w Szwecji, a na zakończenie wykonały zdrowy owocowy szwedzki deser. Najpierw zaplanowały kolejne czynności potrzebne do wykonania deseru, a później samodzielnie go przygotowywały.   
11 grudnia

Nasze łyżwiarki z Mikołajem

Nasze łyżwiarki z Mikołajem
Nasze uczennice z klasy VIII PA miały przyjemność uczestniczyć w uroczystym otwarciu Lodowiska OSiR Targówek w Warszawie. Podczas swojego występu zaprezentowały profesjonalny strój, sprzęt oraz jazdę w short track-u. Dyscyplina nawet spodobała się dla świętego Mikołaja :) 
10 grudnia

OZR Białystok

OZR Białystok
Trzecie Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Białymstoku już za nami. SUKCES! Zdobyliśmy podium we wszystkich kategoriach klasyfikacji ogólnej. 
JUNIOR D BOYS 
I miejsce - Dominik Palenceusz 
JUNIOR C GIRLS
I miejsce - Karolina Parczewska 
II miejsce - Hanna Orzepowska 
III miejsce - Kamila Saganek
8 grudnia

Zbiórka żywności

Zbiórka żywności
W piątek, 6 grudnia wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w kolejnej akcji charytatywnej – zbiórce żywności. Akcja ta, została zorganizowana przez Caritas Archidiecezji Białostockiej. Zebrana żywność zostanie przekazana przed świętami  najbardziej potrzebującym pomocy rodzinom naszego miasta. Bardzo dziękuję za udział w akcji uczniom SP 22: Justynce B. z kl. I, Patrykowi P. z kl. II, Amelce K. i Matyldzie B-C. z kl. III oraz uczennicom  XIII LO: Ewelinie P. i Wiktorii R. z kl. ILC, Karolinie M. i Wiktorii K. z kl. ILH.
opiekun SKWiC – E.Rogowska
8 grudnia

Mikołajki

Mikołajki
W dniu imienin Św. Mikołaja 6 grudnia obchodzimy MIKOŁAJKI. W tym dniu wiele dzieci czeka na prezenty. Dzieci z naszej szkoły też je otrzymały. To był wyjątkowo miły dzień. Obejrzyjcie fotorelację...
8 grudnia

WYCIECZKA DO MUZEUM HISTORII MEDYCYNY I FARMACJI UMB

WYCIECZKA DO MUZEUM HISTORII MEDYCYNY I FARMACJI UMB
W piątek 6 XII klasa III PA wybrała się na wycieczkę do Muzeum Historii Medycyny i Farmacji UMB na zajęcia pt. „Moje ulubione muzeum”. W trakcie spotkania dzieci obejrzały ekspozycje dawnej apteki, szpitala wojskowego, gabinetu stomatologicznego i okulistycznego. Na zakończenie miały możliwość wykonania odlewu oryginalnego Pałacu Branickich. 
8 grudnia

Otrzęsiny

Otrzęsiny

28 listopada odbyły się otrzęsiny klas pierwszych LO oraz siódmej SP. Uczniowie otrzymali zaszyfrowane mapki, które wskazywały miejsca w szkole, w których czekały na uczniów różnego rodzaju konkurencje. Liczyła się szybkość wykonania wszystkich zadań, precyzja, współpraca w grupie, a przede wszystkim dobra zabawa!:) Nagrodą za zajęcie 1 miejsca były bilety do kina. Pierwsze miejsce zajęły dwie klasy sportowe: 1LE oraz 7PA, drugie - klasy 1LA oraz 1 LH, natomiast trzecie - klasa 1LG. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!:)

NASI LAUREACI

  • Laureaci 2015

Boisko

  • Boisko

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

15 grudnia 2019

Imieniny:
Celiny, Ireneusza, Niny

Szkolny kalendarz

Ubezpieczenie

Dni wolne

Kampania

BIP

  • BIP