Sukcesy

  • sukcesy

Konkursy

Robotyka

  • Robotyka

Klub teatralny

  • klub_teatralny

Klub językowy

  • klub_jezykowy

Piłka nożna

  • pilka_nozna

Szkoła Talentów

  • Szkoła Odkrywców Talentów

Spacer po szkole

Aktualności

drukuj
16 stycznia

III gb w "Strefie Wysokich Lotów"

III gb w
Klasa III gb po pracowitym I semestrze odpoczywała w "Strefie Wysokich Lotów". Tu można zapomnieć o trudach nauki, stresach szkolnych i w pełni oddać się zabawie, a przy tym jeszcze podnieść swoją sprawność fizyczną. Samo zdrowie, a wiadomo w zdrowym ciele zdrowy duch. Polecamy innym i zachęcamy do korzystania również w czasie ferii. Pa, do zobaczenia w "Strefie...."
klasa III gb
16 stycznia

Województwo podlaskie wczoraj i dziś – wystawa i konkurs

Województwo podlaskie wczoraj i dziś – wystawa i konkurs
Zapraszamy do obejrzenia wystawy „Województwo podlaskie wczoraj i dziś”, gdzie prezentowana jest kopia najstarszej mapy województwa podlaskiego z 1795 roku. Sporządzona ona została na zamówienie Stanisława Augusta Poniatowskiego przez królewskiego kartografa Karola de Perthees. Mapa pokazuje jak przebiegała granica między Królestwem Polskim a Wielkim Księstwem Litewskim oraz ówczesny podział administracyjny województwa podlaskiego. 
16 stycznia

Gimnazjaliści w Galerii Sleńdzińskich

Gimnazjaliści w Galerii Sleńdzińskich

Galeria Sleńdzińskich  od początku swojego istnienia posiada status galerii miejskiej, wpisanej do rejestru instytucji kultury Miasta Białegostoku, zaś głównym celem jej działalności jest opracowywanie, udostępnianie i upowszechnianie spuścizny rodziny Sleńdzińskich oraz gromadzenie zbiorów związanych tematycznie z kulturą kresów wschodnich. 

16 stycznia

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka
Są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Uczniowie klas I-II wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali z tej okazji program artystyczny. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Uczniowie za swój występ zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. 
15 stycznia

First Lego League - Białystok RoboMajster - 13.01.2019r. - Warszawa

First Lego League - Białystok RoboMajster - 13.01.2019r. - Warszawa
- Robot Game - II miejsce
- Resarch Projekt - II miejsce
- Team Work - II miejsce
- Nagroda Sędziów - I miejsce.
Gratulujemy.
15 stycznia

Natalia Maliszewska złotą medalistką Mistrzostw Europy!

Natalia Maliszewska złotą medalistką Mistrzostw Europy!
Absolwentka ZSOMS Natalia Maliszewska zdobyła złoty medal na dystansie 500 metrów podczas Mistrzostw Europy w short tracku w holenderskim Dordrechcie. Nasza reprezentantka w kapitalny sposób wygrała bieg finałowy, odpierając ataki znakomitych rywalek.
– Teraz wiem, że rozpoczęłam rok najlepiej, jak tylko mogłam sobie wymarzyć. 
15 stycznia

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Tomaszowie Mazowieckim

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Tomaszowie Mazowieckim
W miniony weekend uczniowie i absolwenci ZSOMS rywalizowali w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w short tracku w Tomaszowie Mazowieckim. Bardzo dobrze zaprezentowali się wszyscy nasi zawodnicy.
Gratulujemy!!
13 stycznia

Nieziemska zabawa choinkowa

Nieziemska zabawa choinkowa
11 stycznia uczniowie klas I-II uczestniczyli w zabawie choinkowej w Spodkach. Dzieci przygotowały ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych, rozbieganych przebierańców można było dostrzec odważnych superbohaterów, znanych piłkarzy, rycerzy, policjantów, czarodziejki, piękne księżniczki i wiele innych. Wszyscy bawili się znakomicie. Były korowody, kółeczka, pląsy w parach i konkursy. W trakcie imprezy złożył nam wizytę św. Mikołaj. Wszystkie dzieci (ponieważ wszystkie były grzeczne) otrzymały od niego prezenty. 
13 stycznia

Trzecie miejsce XIII LO na Wydziale Informatyki Politechnice Białostockiej

Trzecie miejsce XIII LO na Wydziale Informatyki Politechnice Białostockiej

10 stycznia 2019 roku uczniowie z klasy robotycznej XIII LO zajęli trzecie miejsce w Styczniowych Zawodach Lego Sumo na Wydziale Informatyki Politechnice Białostockiej. Nasza drużyna "Różowe Grzejniki" w składzie: Mateusz Jurgiel, Dawid Trzeciak, Mateusz Danilczuk i Jakub Ochrymiuk skonstruowała i zaprogramowała poruszającego się autonomicznie robota walczącego. W konkursie brali udział uczniowie ze szkół ponadpodstawowych oraz studenci PB. Organizatorem turnieju było koło naukowe Mobilne Systemy Inteligentne Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej.

12 stycznia

Gwiazdkowy Turniej Szachowy

Gwiazdkowy Turniej Szachowy
W dniach 13 i 20 grudnia 2018 odbył się ,,Gwiazdkowy Turniej Szachowy". W rozgrywkach uczestniczyło 25 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w trzech grupach. Każdy zawodnik dawał  z siebie wszystko, a walka toczyła się do ostatniej partii. Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze i dyplomy. 

NASI LAUREACI

  • Laureaci 2015

Boisko

  • Boisko

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

17 stycznia 2019

Imieniny:
Antoniego, Henryki, Mariana

Szkolny kalendarz

Ubezpieczenie

Dni wolne

Kampania

BIP

  • BIP