Sukcesy

  • sukcesy

Warto zobaczyć

Piłka nożna

  • pilka_nozna

Robotyka

  • Robotyka

Klub teatralny

  • klub_teatralny

Klub językowy

  • klub_jezykowy

Szkoła Talentów

  • Szkoła Odkrywców Talentów

Konkursy

Spacer po szkole

Aktualności

drukuj
14 grudnia

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO I PRZEDSZKOLNEGO "NA NAJŁADNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY”

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO I PRZEDSZKOLNEGO

KONKURS "NA NAJŁADNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY” został zorganizowany przez świetlicę szkolną przy Szkole Podstawowej Nr 22. Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Bożego Narodzenia, a także stworzenie okazji do indywidualnej działalności artystycznej dzieci oraz wymiany wiedzy na temat zanikającego zwyczaju własnoręcznego robienia stroików bożonarodzeniowych.

14 grudnia

Dzień Pamięci Ofiar stanu wojennego - Białystok, 12–13 grudnia 2017

Dzień Pamięci Ofiar stanu wojennego - Białystok, 12–13 grudnia 2017
12 grudnia w Sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość z udziałem uczniów klasy I LB pod opieką p. Martyny Linkiewicz. Zostały przedstawione relacje internowanych i działaczy podziemia w stanie wojennym oraz program artystyczny. Podziękowania należą się uczniom klasy II GC: Katarzynie Karczewskiej, Kamilowi Rzepeckiemu, Erykowi Sakowiczowi i Grzegorzowi Woroniakowi za podjęty trud rekonstrukcji grupy Zmotoryzowanych Oddziałów Milicji Obywatelskiej.
12 grudnia

"Eko - gwiazdka" – nagroda w konkursie

Gabrysia Zalewska z klasy 2 Gc została nagrodzona w konkursie „Eko-gwiazdka”. Praca Gabrysi została zauważona wśród 434 prac nadesłanych na konkurs. Podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku uczestnicy mogli również wziąć udział w jednym z 3 warsztatów zaproponowanych przez organizatorów. Gabrysia zdecydowała się wykonać ozdobę na choinkę lub prezent świąteczny.

10 grudnia

Zbiórka żywności

Zbiórka żywności
Kolejny raz nasi wolontariusze uczestniczyli w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności, organizowanej przez CARITAS. Zebrana żywność długoterminowa jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia trafi do rodzin najbardziej potrzebujących pomocy. 
Dziękuję za bezinteresowną pracę i poświęcony czas na rzecz potrzebujących pomocy.
opiekun SKWiC – E.Rogowska 
8 grudnia

Zapraszamy do biblioteki na konkurs świąteczny

8 grudnia

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

29 listopada 2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Dobrzyniewie Dużym rozegrane zostały finały IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM. W finałach startowało po osiem zespołów szkolnych wyłonionych w eliminacjach powiatowych, a następnie w półfinałach wojewódzkich. Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowali: Kamil Jakuć, Jakub Malinowski, Konrad Dojlidko i Jakub Karabowicz. 

7 grudnia

MIKOŁAJKI w klasie I

MIKOŁAJKI w klasie I

W dniu imienin Mikołaja 6 grudnia obchodzimy MIKOŁAJKI. W tym dniu wiele dzieci czeka na prezenty. Dzieci z klasy I PA też je otrzymały. Do szkoły przybył Mikołaj i osobiście obdarował wszystkich upominkami. Chociaż Mikołaj miał niewiele czasu, to jednak udało się go namówić do wspólnej zabawy i tańca. To był wyjątkowo miły dzień.

7 grudnia

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym

Weronika Krahel z klasy 2 Gd otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym o zasięgu wojewódzkim pt „Czy znasz twórczość Idy Pierelotkin?” organizowanego w ramach projektu „Podlaskie Spotkania z Pisarzami”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować plakat promujący twórczość autorki. Gratulujemy!

7 grudnia

WYCIECZKA DO MUZEUM WOJSKA

WYCIECZKA DO MUZEUM WOJSKA

Dnia 5 XII klasa I wybrała się na wycieczkę do Muzeum Wojska w Białymstoku na zajęcia pt. „Mali odkrywcy”. W trakcie spotkania dzieci wzbogaciły swoją wiedzę o muzeum. Dowiedziały się, w jaki sposób pozyskuje się eksponaty, na czym polega praca archeologa i jakich używa narzędzi. 

30 listopada

Wizyta w Papugarni

 Wizyta w Papugarni

We wtorek uczniowie kl. II gc (grupa medyczna) wybrali się do jednej z największych w Polsce Papugarni. Zaraz po wejściu – zaskoczenie - papugi nie w klatkach, a swobodnie latające w dużym pomieszczeniu. Siadały nam na ramionach, na głowie, czy na wyciągniętych dłoniach. Od pracownika dowiedzieliśmy się, że w tej Papugarni przebywa ponad 21 gatunków ptaków - głównie papug - ary, kakadu, lory, amazonki i inne. 

NASI LAUREACI

  • Laureaci 2015

Boisko

  • Boisko

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
27
28
29
30

6 grudnia 2017

Mikołajki

21 grudnia 2017

Początek astronomicznej zimy
Najkrótszy dzień w roku

24 grudnia 2017

Wigilia Bożego Narodzenia

25 grudnia 2017

Boże Narodzenie

26 grudnia 2017

Boże Narodzenie

31 grudnia 2017

Sylwester

16 grudnia 2017

Imieniny:
Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Szkolny kalendarz

Ubezpieczenie

Lepsza Szkoła

  • Lepsza Szkoła

Dni wolne

Czytam, więc wiem

Kampania

BIP

  • BIP