Sukcesy

 • sukcesy

Warto zobaczyć

Piłka nożna

 • pilka_nozna

Robotyka

 • Robotyka

Klub teatralny

 • klub_teatralny

Klub językowy

 • klub_jezykowy

Szkoła Talentów

 • Szkoła Odkrywców Talentów

Konkursy

Spacer po szkole

Aktualności

drukuj
23 czerwca

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Obejrzyjcie fotorelację...

23 czerwca

Pożegnanie klas trzecich gimnazjum

Pożegnanie klas trzecich gimnazjum

W czwartek, 22 czerwca 2017 r. uroczyście pożegnaliśmy trzecioklasistów. Oto fotorelacja z tego wydarzenia.

23 czerwca

"WF z klasą" - wygrany konkurs klasy II GA

Zdjęcie klasy II GA przedstawiające wspólnie spędzany czas wygrało konkurs "WF z klasą", zorganizowany przez Strefę Wysokich Lotów. Nagrodą było wspólne wejście całej klasy do parku trampolin. Zabawa była przednia!

20 czerwca

Nie samą szkołą żyje uczeń!

Nie samą szkołą żyje uczeń!

By sprostać temu hasłu uczniowie klasy I ge udali się 14 czerwca na strzelnicę sportową. Z bojowymi minami, z pewnymi uśmiechami na twarzach wielu z nich wkroczyło do budynku. Słychać było głosy, iż strzelanie to dla niektórych chleb powszedni... No, ale ten chleb czasem bywa twardawy i ciężkostrawny:) Pewniacy do strzałów w same 10 musieli pochylić czoła przed nowicjuszami, których tarcze wypełniał sam środek! 

15 czerwca

Wieczór teatralny w PG nr 8

Wieczór teatralny w PG nr 8

13.06 odbył się w naszej szkole wieczór teatralny, podczas którego zaprezentowały swoje spektakle dwa zespoły: ,,Antrakt’’ i ,,Decorum’’. Na widowni zasiedli rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, znajomi, jednym słowem frekwencja dopisała. Młodzi aktorzy bardzo przeżywali występ przed bliskimi, ale tak jak zawsze dali z siebie wszystko i było wspaniale. Po przedstawieniach jeszcze długo trwały rozmowy i pochwały. 

15 czerwca

Fotografia Oli na wystawie

Fotografia Oli na wystawie

Olga Sidorska z klasy 3 gd wzięła udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym pod hasłem „XVIII Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2017”. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Spośród nadesłanych 2723 zdjęć 673 autorów jury konkursowe zakwalifikowało do ekspozycji 214 fotografii, w tym pracę Oli. Wystawa pokonkursowa została zorganizowana w MDK w Białymstoku. 

15 czerwca

Koncert uwielbienia "Bogu dźwięki"

Koncert uwielbienia

Uczniowie ZSOMS, 11 czerwca 2017 roku mieli nietypową okazję sprawdzić się w zabezpieczaniu imprez masowych. Koncert przebiegł bez incydentów. Wyjątkowością tegorocznego wydarzenia była obecność na estradzie i wśród uczestników abp Tadeusza Wojdy - Metropolity Archidiecezji Białostockiej, wyświęconego dzień wcześniej w archikatedrze białostockiej. Organizator koncertu, ks. Andrzej Szczepańczyk, przekazuje serdeczne podziękowanie za pomoc. 

Grzegorz Rogalewski 
13 czerwca

Z wizytą w SP nr 28

Z wizytą w SP nr 28

Z okazji 6. Białostockiego Tygodnia Czytania Dzieciom grupa uczniów naszego gimnazjum wybrała się 8 czerwca do SP nr 28, aby przeczytać drugoklasistom bajkę „Kto pocieszy Maciupka?”. Małym słuchaczom bardzo podobał się utwór o perypetiach trolla, wszyscy słuchali z zaciekawieniem. Tekst T. Jansson z podziałem na role czytali uczniowie klasy 1 ge: Ewelina Antosiewicz, Martyna Maliszewska, Natalia Mielech, Jakub Harasimczuk i Paweł Ponikwicki.

10 czerwca

Szkolny Konkurs Łamigłówek Matematycznych

Szkolny Konkurs Łamigłówek Matematycznych

Ponad 60 matematyków z naszego gimnazjum wzięło udział w piątkowych zmaganiach konkursowych.  Uczestnicy wykazali się posiadaniem umiejętności matematycznych i logicznym myśleniem. Zawodnicy pracowali w trzyosobowych zespołach oraz rozwiązywali test indywidualnie.

Wszystkim dziękujemy za udział. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

8 czerwca

Nowe spektakle klubu "Decorum"

Nowe spektakle klubu

W środę nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć dwa nowe spektakle przygotowane przez zespół "Decorum" i zespół "Antrakt" pt. "Wirtualna śmierć" i "Jeremi ogarnia się. LOL". Oto fotorelacja z tego wydarzenia...

NASI LAUREACI

 • Laureaci 2015

Boisko

 • Boisko

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

22 sierpnia 2017

Imieniny:
Cezarego, Marii, Zygfryda

Szkolny kalendarz

Ubezpieczenie

Lepsza Szkoła

 • Lepsza Szkoła

Dni wolne

Czytam, więc wiem

Kampania

BIP

 • BIP