Sukcesy

 • sukcesy

Warto zobaczyć

Piłka nożna

 • pilka_nozna

Robotyka

 • Robotyka

Klub teatralny

 • klub_teatralny

Klub językowy

 • klub_jezykowy

Szkoła Talentów

 • Szkoła Odkrywców Talentów

Konkursy

Spacer po szkole

Aktualności

drukuj
19 października

Wyniki wyborów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego.

Wyniki wyborów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego.

6 października 2017 r. odbyły się w naszej szkole wybory na przewodniczącego SU oraz opiekuna SU. W komisji wyborczej pracowali uczniowie klasy II GC. W głosowaniu na przewodniczącego SU wzięło udział 254 uczniów, oddano 246 ważnych głosów. 

19 października

Liderzy Przyszłości

Liderzy Przyszłości

28 września po raz trzeci Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zorganizowała panel dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych pt.: „EEC – Liderzy Przyszłości – Przekraczaj bariery, pokonuj słabości”. Przedstawicielami naszej szkoły byli uczniowie klasy I LB i III LA. Zaproszonymi w tym roku gośćmi byli: Paweł Małaszyński z zespołem Cochise, przedstawiciele klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok: Jarosław Kazberuk oraz Mariusz Kędzierski. 

17 października

WYCIECZKA DO PARKU

WYCIECZKA DO PARKU

Korzystając z ładnej pogody we wtorek 17 X klasa I wybrała się na wycieczkę do parku. Park wyglądał przepięknie. Dzieci zbierały różnobarwne liście, z których później zrobiły jesienne bukiety. Rozpoznawały drzewa, o których uczyły się w szkole. Spotkały nawet wiewiórki, które robiły zimowe zapasy. 

16 października

Podaruj książkę najmłodszym uczniom SP 22

Podaruj książkę najmłodszym uczniom SP 22

Biblioteka szkolna ogłasza akcję „Podaruj książkę najmłodszym uczniom SP 22”. W październiku i listopadzie czekamy na wasze dary. Chętnie przyjmiemy książki niezniszczone, ciekawe, poczytne, które zainteresują naszych najmłodszych czytelników. 

14 października

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela to szczególne święto. Jak co roku uczciliśmy je uroczystym apelem, podziękowaniami i "radą pedagogiczną" przygotowaną przez uczniów klasy III gc pod kierunkiem. p. Karoliny Żeszko. Oto fotorelacja z tego wydarzenia...

 

14 października

Strefa... wysokiej kultury

Strefa... wysokiej kultury

Nadszedł najwyższy czas, by sięgnąć do oferty kulturalnej naszego miasta z najwyższej półki - spektakl w operze. Jako wytrawni odbiorcy sztuki :) zmierzyliśmy się z tym wyzwaniem i ... wyszliśmy z budynku przy Odeskiej z tarczą. Zawiłe losy bohaterów na tle zawirowań historii, z dużą dawką tragizmu i lirycznej słodyczy - to właśnie "Doktor Żywago", wielkie dzieło literackie, niesamowite przedsięwzięcie sceniczne. 

11 października

Kremówki papieskie

Kremówki papieskie

W nawiązaniu do Dnia Papieskiego, 11 października w naszej szkole miała miejsce akcja kremówkowa. „Czy to na pewno  kremówka papieska?”- to pytanie często zadawali kupujący. Ten smakołyk kojarzy się chyba wszystkim z osobą Jana Pawła II. Nie dało się przejść obojętnie wobec takich pyszności, tak więc zamówione kremówki (co prawda w niewielkiej ilości) szybko zniknęły. Dochód z ich sprzedaży został przekazany na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży - fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. 

10 października

Dzień Papieski

Dzień Papieski

W niedzielę, 8 października w całej Polsce obchodziliśmy XVII Dzień Papieski p.h. „Idźmy naprzód z nadzieją”. Poprzez Dzień Papieski kościół katolicki chce przybliżać postać i nauczanie św. Jana Pawła II.  Obchodom towarzyszą w wymiarze, duchowym, intelektualnym, kulturalnym: modlitwy, sprawowane msze święte, konferencje, koncerty, wystawy. Jak każdego roku wolontariusze z naszej szkoły, pomimo niesprzyjającej aury w sobotę i niedzielę, dzielnie zbierali środki na stypendia edukacyjne podopiecznym Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.  

10 października

Prawdziwi bohaterowie

Prawdziwi bohaterowie

Niedzielne przedpołudnie mogłoby wydawać się leniwe i mało ekscytujące.... ale nic z tego! Uczniowie XIII LO mieli okazję wziąć udział w emocjonujących zmaganiach z pierwszej pomocy przedmedycznej. Mimo, że były to jedynie sytuacje symulowane..... pomoc byla jak najbardziej autentyczna i czyniona z ogromnym zaangażowaniem.

10 października

Galeria jednego autora

Galeria jednego autora

Galeria jednego autora, działająca przy bibliotece szkolnej, zaprasza uczniów SP nr 22, PG nr 8 oraz XIII LO do zaprezentowania swoich prac plastycznych lub fotografii. W tym roku szkolnym pokazaliśmy już zdjęcia Emilki Nowosady z klasy 2 ge, a aktualnie wystawiamy rysunki Weroniki Krahel z klasy 2 gd. 

NASI LAUREACI

 • Laureaci 2015

Boisko

 • Boisko

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30
31

14 października 2017

Święto Edukacji Narodowej

29 października 2017

Zmiana czasu z letniego na zimowy
Śpimy godzinę dłużej

20 października 2017

Imieniny:
Ireny, Kleopatry, Witalisa

Szkolny kalendarz

Ubezpieczenie

Lepsza Szkoła

 • Lepsza Szkoła

Dni wolne

Czytam, więc wiem

Kampania

BIP

 • BIP