Sukcesy

  • sukcesy

Konkursy

Robotyka

  • Robotyka

Klub teatralny

  • klub_teatralny

Klub językowy

  • klub_jezykowy

Piłka nożna

  • pilka_nozna

Szkoła Talentów

  • Szkoła Odkrywców Talentów

Spacer po szkole

Aktualności

drukuj
26 maja

Sukces recytatorów z SP nr 22!

Sukces recytatorów z SP nr 22!
25.05 odbyła się VI edycja Podlaskiego Konkursu Recytatorskiego ,,Boje się świata bez wartości’’, którego organizatorem jest SP nr 24 w Białymstoku. Dwie dziewczynki z klasy 7a otrzymały wyróżnienia - Natalka Zielenkiewicz i Kinga Chilimoniuk. Ada Majewska zdobyła I miejsce za brawurowe wcielenie się w kota w wierszu W. Szymborskiej ,,Kot w pustym mieszkaniu’’. Gimnazjum reprezentowała Julia Wróblewska, która również zdobyła wyróżnienie. 
25 maja

Wizyta księdza Arcybiskupa

Wizyta księdza Arcybiskupa
23 maja 2018 r. do naszej szkoły przybył Gość szczególny – Jego Ekscelencja Najdostojniejszy Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki (w towarzystwie księdza sekretarza i ks. proboszcza H. Żukowskiego). Ogromna radość i zaszczyt dla całej społeczności szkolnej. Przywitaliśmy Arcybiskupa piosenką „Bądź pozdrowiony Gościu nasz”. Słowa serdecznego powitania przekazał Pan Dyrektor M. Cybulko, następnie Patrycja Niewińska ucz. kl. ILb przywitała Jego Ekscelencję w imieniu uczniów - powitania były wymowne i podniosłe. 
24 maja

98. rocznica urodzin Jana Pawła II

98. rocznica urodzin Jana Pawła II
18 maja 2018 r. obchodziliśmy 98 rocznicę urodzin Karola Wojtyły – papieża, św. Jana Pawła II. Z radością wspominaliśmy Jego postać, życie, służbę Bogu i ludziom; papieża, którego osoba i nauczanie jest darem dla Polski i świata. Uczniowie z kl. IIgC, IIgE, IIIgC i IPA przygotowali montaż słowno-muzyczny poświęcony pamięci tego wielkiego Polaka. Wszystkim przygotowującym i wspierającym to wydarzenie – bardzo dziękuję.
E.Rogowska
23 maja

Wycieczka do Londynu

Wycieczka do Londynu

W poniedziałek uczniowie naszej szkoły wyruszyli na długo wyczekiwaną wycieczkę do Londynu. Oto fotorelacja z pierwszych dni pobytu...

23 maja

I lb w Wersalu Północy

I lb w Wersalu Północy

22.05. klasa Ilb miała możliwość zwiedzenia Pałacu Branickich. Pani przewodnik bardzo ciekawie opowiedziała o burzliwych dziejach pałacu, zwiedziliśmy również Muzeum Medycyny i robiliśmy mydełka w dawnych stajniach pałacu. 

23 maja

Test sprawnościowy do klasy I LO short - track

Test sprawnościowy do klasy I LO short - track

Test sprawnościowy do klasy I LO mistrzostwa sportowego short - track odbędzie się 29 maja 2018 r. na lodowisku o godz. 8.30.

22 maja

„Wszystko jest liczbą"

„Wszystko jest liczbą
Interaktywną wystawę matematyczną można oglądać na Politechnice Białostockiej. 21 maja uczniowie klas VII a, VII b i II gD mogli osobiście sprawdzić działanie teleskopu, zapisać swoje imię za pomocą zer i jedynek, eksperymentować z muzyką w matematyce czy reżyserować teatr cieni figur i brył matematycznych. Na rozwiązanie czekało też wiele łamigłówek logicznych i  matematycznych. Bardzo ciekawe połączenie zabawy z odrobiną nauki.
22 maja

WYCIECZKA DO BIAŁOWIEŻY

WYCIECZKA DO BIAŁOWIEŻY
21 maja dzieci z klasy kl. I PA były na wycieczce w Białowieży. Zwiedziły Muzeum Przyrodniczo-Leśne Białowieskiego Parku Narodowego. Spacerowały po parku pałacowym, w którym obejrzały i poznały wiele roślin, także o właściwościach leczniczych. Widziały z bliska młode i stare drzewa. Odwiedziły również Rezerwat Żubrów, gdzie widziały żubry – wizytówkę Białowieskiego Parku Narodowego oraz żubronie. 
22 maja

Niezwykle udany Bal Gimnazjalny!

Niezwykle udany Bal Gimnazjalny!

Wspaniała atmosfera, przepiękne kreacje, radosne tańce do utraty tchu... Tak bawili się uczniowie klas III naszego gimnazjum na uroczystym Balu.

19 maja

Na Szlaku Piastowskim

Na Szlaku Piastowskim
W dniach 16 - 18 maja 2018 r. uczniowie z klas: VII b, II gb, IIgc i IIgd postanowili odkryć trochę historii Polski na Szlaku Piastowskim. W pierwszym dniu odwiedziliśmy Toruń - miasto założone przez zakon krzyżacki, wpisane obecnie na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, gdzie mieszkał i pracował Mikołaj Kopernik. W kolejnym spacerowaliśmy po bydgoskiej Wyspie Młyńskiej, łużyckiej osadzie w Biskupinie i podziwialiśmy Drzwi Gnieźnieńskie. Ale nie tylko spacery i zabytki były atrakcją na naszej wycieczce. 

NASI LAUREACI

  • Laureaci 2015

Boisko

  • Boisko

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30

1 maja 2018

Międzynarodowe Święto Pracy

2 maja 2018

Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej
dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych

3 maja 2018

Święto Konstytucji 3 Maja

26 maja 2018

Dzień Matki

27 maja 2018

Zielone Świątki

31 maja 2018

Boże Ciało

Szkolny kalendarz

Ubezpieczenie

Dni wolne

Kampania

BIP

  • BIP