Organizacja

Rok szkolny 2017/2018

drukuj

 

Imię i nazwisko

Konkurs / Osiągnięcie

1. Weronika Krahel

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Czy znasz twórczość Idy Pierelotkin?”

opiekunowie: Halina Skiepko, Helena Gumieniak

organizatorzy: TNBSP, CEN

2. Gabriela Zalewska

 

nagroda w konkursie plastycznym: "EKO - gwiazdka" w ramach projektu "EKO - kulturalni"

opiekun: Helena Gumieniak

organizator: WOAK w Białymstoku

3. Aleksandra Perkowska

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

opiekun: Martyna Linkiewicz

organizator: Podlaski Kurator Oświaty

4. Maciej Kilian

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun: Ewa Dudziuk

organizator: Podlaski Kurator Oświaty

5. Tomasz Janeczko 

Laureat Ponadwojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

opiekun: Marzena Kościuszko

organizator: Podlaski Kurator Oświaty i Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie

6. Katarzyna Łęczycka

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekun: Dorota Mironiuk

organizator: Podlaski Kurator Oświaty

7. Eryka Stekh

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego

opiekun: Halina Kirmuć

organizator: Podlaski Kurator Oświaty

8. Waleria Wróblewska

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego

opiekun: Halina Kirmuć

organizator: Podlaski Kurator Oświaty

9. Mateusz Janiuk

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego

opiekun: Halina Kirmuć

organizator: Podlaski Kurator Oświaty

10. Anhelina Makarevich

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego

opiekun: Halina Kirmuć

organizator: Podlaski Kurator Oświaty

11. Joanna Radziwon

nagroda w XVII Podlaskim Konkursie Plastycznym „Pisanki, kraszanki, wyrywanki”

opiekun: Helena Gumieniak

organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego

12. Marianna Kasperuk, Paweł Haponiuk, Krzysztof Szachowicz i Szymon Domagała

III miejsce w konkurencji robotów walczących Lego Sumo w Ogólnopolskich Zawodach Robotycznych Robomeeting 2018

opiekun: Krzysztof Dowgiert

organizator: III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

13. Kinga Naumowicz

Finalistka XXIII białostockiej edycji Samorządowego Konkursu  Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

opiekun: Elżbieta Rogowska

organizator: Fundacja "Swiat na Tak"

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

1 kwietnia 2018

Wielkanoc
Wielkanoc
Wielkanoc

2 kwietnia 2018

Poniedziałek Wielkanocny

9 kwietnia 2018

Wielkanoc wyznawców Prawosławia
dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych

18 kwietnia 2018

Egzamin gimnazjalny
dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych

19 kwietnia 2018

Egzamin gimnazjalny
dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych

20 kwietnia 2018

Egzamin gimnazjalny
dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych

25 kwietnia 2018

Imieniny:
Jarosława, Marka, Wiki