Organizacja

Rok szkolny 2018/2019

drukuj

Imię i nazwisko

Konkurs / Osiągnięcie

1. Daniel Aleksiejczuk i Dawid Jarocki

III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Robotów "Eastrobo 2018"

opiekun: Krzysztof Dowgiert

organizator: Politechnika Białostocka

2. Julia Weremijewicz

Wyróżnienie w konkursie czytelniczym "Czy znasz twórczość Barbary Mikulskiej?"

opiekun: Helena Gumieniak

organizatr: TNBSP, CEN

3. Aleksandra Wojciuk

Wyróżnienie w konkursie "Zawód przyszłości" w kategorii PLAKAT, przedstawiający zawód pt. "Architekt"

opiekun: Anna Grygoruk

organizator: Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku

4. Daniel Aleksiejczuk, Dawid Jarocki, Szymon Domagała, Marianna Kasperuk, Paweł Haponiuk i Krzysztof Szachowicz

First Lego League - Międzynarodowy Konkurs Robotyczny - Warszawa

- Robot Game - II miejsce

- Resarch Projekt - II miejsce

- Team Work - II miejsce

- Nagroda Sędziów - I miejsce

opiekun: Krzysztof Dowgiert

5. Grzegorz Woroniak

I miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym ph. "Woda i Powietrze - dwa żywioły"

opiekunowie: Marzena Dąbrowska i Dorota Mironiuk

organizator: Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

6. Maciej Maciejewski 

IV miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym ph. "Woda i Powietrze - dwa żywioły"

opiekunowie: Marzena Dąbrowska i Dorota Mironiuk

organizator: Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

7. Grzegorz Woroniak

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

opiekun: Marzena Dąbrowska

organizator: Podlaski Kurator Oświaty

8. Mateusz Niewiarowski

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekun: Dorota Mironiuk

organizator: Podlaski Kurator Oświaty

9. Oliwia Porucznik

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekun: Dorota Mironiuk

organizator: Podlaski Kurator Oświaty

10. Mateusz Janiuk

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego

opiekun: Halina Kirmuć

organizator: Podlaski Kurator Oświaty

11. Oliwia Porucznik

III miejsce w IX Konkursie Przyrodniczym Gimnazjalistów i Szkół Podstawowych ph. "Ogień i siła"

opiekunowie: Marzena Dąbrowska i Dorota Mironiuk

organizator: IV Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

12. Maria Zadykowicz

Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie Piosenki Angielskiej w kategorii SOLISTA

opiekun: Barbara Kamińska

organizator: Szkoła Podstawowa nr 50 w Białymstoku

13. Dawid Jęsław, Katarzyna Karczewska, Zuzanna Pochomczyk, Kamila Samul, Karolina Węcławska, Wiktoria Awdziej i Natalia Mielech

finaliści XXIV białostockiej edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu "Ośmiu Wspaniałych"

opiekun: Elżbieta Rogowska

organizator: Fundacja "Swiat na Tak"

14. Koło "Decorum"

wyróżnienie w IV Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym Dzieci i Młodzieży "Melpomena 2019"

opiekun: Katarzyna Zalesko

organizator: Gminna Biblioteka w Juchnowcu

15. Julia Weremijewicz

nagroda w konkursie na napisanie opowiadania

opiekunowie: Helena Gumieniak i Halina Skiepko

organizator: Wydawnictwo Alegoria

16. Daniel Aleksiejczuk i Jakub Harasimczuk

II miejsce w Konkursie Pisania Gier Komputerowych - kategoria Unity 3D

opiekun: Krzysztof Dowgiert

organizator: Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej

17. Artur Bućko i Krzysztof Jakimowicz

II miejsce w konkurencji Lego Sumo Junior - RoboGame 2019

opiekun: Krzysztof Dowgiert

organizator: XIII LO w Białymstoku

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

22 sierpnia 2019

Imieniny:
Cezarego, Marii, Zygfryda