Organizacja

Rok szkolny 2005/2006

Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcie - Konkurs
Agata Lisowska wyróżnienie – XXII Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
opiekunowie: Halina Skiepko, Katarzyna Zalesko
organizator: Gimnazjum nr 2 w Słupsku
Katarzyna Lewkowicz II miejsce – VIII Edycja Wojewódzka Konkursu Plastycznego „Białystok – wczoraj, dziś, jutro”
opiekun: Małgorzata Malewska
organizator: MDK w Białymstoku pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku
Artur Grycuk wyróżnienie – konkurs plastyczny wymagający zaprojektowania modelu dowolnego produktu JVC
opiekun: Małgorzata Malewska
organizator: firma JVC w ramach Coca Cola Cup
Adam Zawistowski  I miejsce – Najlepsi czytelnicy PG nr 8
organizator: biblioteka ZSOMS w Białymstoku
Dawid Rzemieniecki II miejsce – Najlepsi czytelnicy PG nr 8
organizator: biblioteka ZSOMS w Białymstoku
Anna Ignaciuk III miejsce – Najlepsi czytelnicy PG nr 8
organizator: biblioteka ZSOMS w Białymstoku
 Anna Bajguz IV miejsce – Najlepsi czytelnicy PG nr 8
organizator: biblioteka ZSOMS w Białymstoku
Radosław Litwińczyk 
 
II miejsce - konkurs "Wszystkie chwyty dozwolone! Promocja biblioteki szkolnej"
opiekunowie: Helena Gumieniak, Halina Skierko
organizator: CEN w Białymstoku
Anna Ignaciuk nagroda – „Jedna z dwunastu” – konkurs biblioteczny
organizator: biblioteka ZSOMS w Białymstoku
Anna Skorulska nagroda – „Jedna z dwunastu” – konkurs biblioteczny
organizator: biblioteka ZSOMS w Białymstoku
Anna Matosek  nagroda – „Jedna z dwunastu” – konkurs biblioteczny
organizator: biblioteka ZSOMS w Białymstoku
Julita Sakowska nagroda – „Jedna z dwunastu” – konkurs biblioteczny
organizator: biblioteka ZSOMS w Białymstoku
Magdalena Korycka II miejsce - Konkurs o gen. Sikorskim
w związku ze 125 rocznicą jego urodzin
opiekun: Agnieszka Wiechetek
organizator: Muzeum Wojska w Białymstoku
Dorota Bondaruk IV miejsce - Konkurs o gen. Sikorskim
w związku ze 125 rocznicą jego urodzin
opiekun: Agnieszka Wiechetek
organizator: Muzeum Wojska w Białymstoku
Katarzyna Czaban I miejsce - Potyczki Matematyczno-Ekologiczne pod hasłem "Ziemia dzisiaj"
opiekunowie: Agnieszka Cydzik, Andrzej Sulima
organizator: PG nr 5 w Białymstoku
Anna Ignaciuk II miejsce - Potyczki Matematyczno-Ekologiczne pod hasłem "Ziemia dzisiaj"
opiekunowie: Agnieszka Cydzik, Andrzej Sulima
organizator: PG nr 5 w Białymstoku
Paula Rodziewicz I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza"
pod hasłem "Obraz bliski sercu"
opiekun: Małgorzata Malewska
Ewa Stepaniuk
Krzysztof Piecielski
Artur Grycuk
Mariusz Chmielewski
Łukasz Pawluczuk
Wyróżnienia w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza"
pod hasłem "Obraz bliski sercu"
opiekun: Małgorzata Malewska
Agnieszka Gryc
Agnieszka Jaroszewicz
Julita Sakowska
I miejsce - konkurs "Czy znasz historię Białegostoku?"
opiekun: Renata Kowalko
organizator: XVI LO w Białymstoku
Łukasz Pawluczuk wyróżnienie - konkurs "Czy znasz historię Białegostoku?"
opiekun: Renata Kowalko
organizator: XVI LO w Białymstoku
Artur Grycuk wyróżnienie - konkurs "Czy znasz historię Białegostoku?"
opiekun: Renata Kowalko
organizator: XVI LO w Białymstoku
Karol Dzieszko I miejsce - konkurs na plakat "Moja szkoła"
opiekun: Małgorzata Malewska
organizator: ZSOMS w Białymstoku
Agnieszka Gryc
Martyna Kazberuk
II miejsce - konkurs na plakat "Moja szkoła"
opiekun: Małgorzata Malewska
organizator: ZSOMS w Białymstoku
Artur Grycuk - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
opiekun: Zdzisława Boguszewska
Marcin Choroba - II miejsce w ogólnopolskim konkursie "Szkoła dobrego pisania" organizowanym przez WSiP. Praca została opublikowana czasopiśmie "Polonistyka" w numerze 9 z 2005 roku.
Agata Lisowska - I miejsce - konkurs "Barwy kampanii. Kampania wyborcza w oczach ucznia",
organizator: CEN w Białymstoku i Kuratorium Oświaty
- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Beata Arciszewska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Andrzej Poskrobko
Artur Grycuk
Agata Lisowska
I miejsce - Mistrz Intelektu 2006r. organizator: PG nr 10 w Białymstoku
Michał Kalinowski - II miejsce - konkurs "Oxford Junior" - kategoria: szkoły gimnazjalne z Białegostoku i okolic
Daniel Bartkowiak - III miejsce - konkurs "A.Tansman - patriota i kompozytor polski" - praca monograficzna organizator: Filharmonia Podlaska
Julita Sakowska - III miejsce - Międzyszkolny Konkurs Recytacji Prozy
Katarzyna Weremijewicz - III miejsce - konkurs "A mnie jest szkoda lata" organizator: PG nr 12 w Białymstoku
Joanna Płońska - wyróżnienie - konkurs "A mnie jest szkoda lata" organizator: PG nr 12 w Białymstoku
Łukasz Pawluczuk - wyróżnienie - konkurs plastyczny "Człowiek w najbliższym otoczeniu" organizator: Liceum Plastyczne w Supraślu

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

20 stycznia 2020

Imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana