Organizacja

Rok szkolny 2006/2007

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcie - Konkurs
Joanna Świętochowska

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

opiekun: Elżbieta Kurian

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Kamila Ausztol

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

 

opiekun: Mariusz Cybulko

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Ruta Wajda

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Panda"

 

opiekun: Maciej Linkiewicz

organizator: Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe "Edi"

Justyna Czauż

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Historii i Kulturze Wielkiej Brytanii, tytuł finalisty

 

opiekun: Martyna Linkiewicz

organizator: Publiczne Gimnazjum nr 12 w Białymstoku

Justyna Czauż

laureatka I stopnia Testu Oxford Plus Edycja 9

 

opiekun: Martyna Linkiewicz

organizator: Oxford Educational International

Katarzyna Czaban

laureatka I stopnia Testu Oxford Plus Edycja 9

 

opiekun: Martyna Linkiewicz

organizator: Oxford Educational International

Katarzyna Czaban,

Anna Ignaciuk,

Joanna Świętochowska

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju "Mistrz Intelektu 2007"

 

opiekun: Elżbieta Kurian 
organizator: PG nr 10 w ZSO nr 5 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w
Białymstoku

Katarzyna Czaban,

Anna Ignaciuk,

Joanna Świętochowska

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Cogito ergo
sum", tytuł Srebrnej Kuźni Talentów

 

opiekun: Elżbieta Kurian

organizator: Publiczne Gimnazjum nr 16 w Białymstoku

Justyna Czauż

II miejsce - VII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: twórczość literacka

 

opiekun: Mariusz Cybulko

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Damian Daszkowski

II miejsce - VII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: grafika komputerowa

 

opiekun: Małgorzata Malewska

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Katarzyna Czaban

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Historii i Kulturze Wielkiej Brytanii

 

opiekun: Martyna Linkiewicz

organizator: Publiczne Gimnazjum nr 12 w Białymstoku

Katarzyna Czaban

II miejsce - III Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny pod hasłem "Człowiek w świecie"

 

opiekun: Agnieszka Cydzik 

organizator: Katolickie Gimnazjum SPSK w Białymstoku

Magdalena Korycka

laureatka II stopnia Testu Oxford Plus Edycja 9

 

opiekun: Maciej Linkiewicz

organizator: Oxford Educational International

Anna Łuckiewicz

III miejsce - Konkurs Plastyczny "Żyj z pasją"

 

opiekun: Maria Tawrel

organizator: Sekcja Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przy współpracy Urzędu Miejskiego i Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Radosław Litwińczyk

III miejsce - VII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: prezentacja multimedialna


opiekun: Helena Gumieniak, Halina Skiepko

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Izabela Arciszewska

laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego "Panda"

 

opiekun: Monika Łapuć

organizator: Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe "Edi"

Natalia Telentejuk

laureatka IV stopnia Testu Oxford Plus Edycja 9

 

opiekun: Maciej Linkiewicz

organizator: Oxford Educational International

Anna Matosek

wyróżnienie – Wojewódzki Konkurs Historyczny "Od żołnierskiej pieśni do hymnu narodowego"

 

opiekun: Katarzyna Chmur
organizator: Muzeum Wojska Polskiego w Białymstoku

Katarzyna Czaban

finalistka III Gimnazjady Polonistycznej

 

opiekun: Mariusz Cybulko

organizator: Publiczne Gimnazjum nr 4 w Białymstoku

Beata Arciszewska

wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Panda"

 

opiekun: Maciej Linkiewicz

organizator: Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe "Edi"

Magdalena Korycka

wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Panda"

 

opiekun: Maciej Linkiewicz

organizator: Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe "Edi"

Katarzyna Czaban

wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Panda"

 

opiekun: Martyna Linkiewicz

organizator: Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe "Edi"

Justyna Czauż

wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Panda"

 

opiekun: Martyna Linkiewicz

organizator: Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe "Edi"

Dominika Polak

wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Panda"

 

opiekun: Martyna Linkiewicz

organizator: Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe "Edi"

Ewa Arutjunian

wyróżnienie - VII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: twórczość plastyczna

opiekun: Mirosława Maziewska

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Adela Jabłońska

wyróżnienie - VII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: twórczość plastyczna

opiekun: Maria Tawrel

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Renata Jarocka

wyróżnienie - VII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: prezentacja multimedialna


opiekun: Małgorzata Malewska

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Anna Matosek,
Dorota Sawicka,
Emil Stankiewicz

wyróżnienie - VII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: prezentacja multimedialna


opiekun: Maria Andraszek, Dorota Mironiuk

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Justyna Czauż

wyróżnienie - VII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: fotografia


opiekun: Halina Skiepko

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Katarzyna Cichoń

wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 

opiekun: Iwona Leszczyńska

organizator: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

Karolina Skorulska

wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 

opiekun: Iwona Leszczyńska

organizator: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

Anna Dąbrowska

I miejsce - Konkurs Walentynkowy

organizator: biblioteka szkolna

Rafał Marchel

I miejsce - Konkurs "Chwyć byka za rogi, czyli nie bój się frazeologii"

organizator: biblioteka szkolna

Ewa Chojnowska

I miejsce - Konkurs "Liściopady"

organizator: biblioteka szkolna

Anna Dąbrowska

I miejsce - Konkurs "Liściopady"

organizator: biblioteka szkolna

Gabriela Kozerska

I miejsce - Konkurs "Liściopady"

organizator: biblioteka szkolna

Marta Szmygiel

I miejsce - Konkurs "Liściopady"

organizator: biblioteka szkolna

Anna Matosek

I miejsce - Konkurs jezykowy "Mój język świadczy o mnie"

organizator: biblioteka szkolna

Katarzyna Czaban

II miejsce - Konkurs jezykowy "Mój język świadczy o mnie"

organizator: biblioteka szkolna

Anna Ignaciuk

II miejsce - Konkurs jezykowy "Mój język świadczy o mnie"

organizator: biblioteka szkolna

Anna Dąbrowska

III miejsce - Konkurs jezykowy "Mój język świadczy o mnie"

organizator: biblioteka szkolna

Ewa Chojnowska

III miejsce - Konkurs jezykowy "Mój język świadczy o mnie"

organizator: biblioteka szkolna

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

20 stycznia 2020

Imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana