Organizacja

Rok szkolny 2007/2008

Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcie - Konkurs
Natalia Telentejuk

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

 

opiekun: Dorota Mironiuk

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Beata Arciszewska

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

 

opiekun: Maciej Linkiewicz

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Maciej Tomaszewski

I miejsce - VIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: twórczość platyczna

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Anna Dąbrowska

I miejsce - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Pisanki, kraszanki, wyrywanki"

 

opiekun: Irena Łukaszewicz

organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 3

Magdalena Kosobko

I miejsce - VIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: haft

 

opiekun: Irena Łukaszewicz

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Jolanta Abramowicz

II miejsce - VIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: haft

 

opiekun: Irena Łukaszewicz

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Marta Golc

II miejsce - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Pisanki, kraszanki, wyrywanki"

 

opiekun: Irena Łukaszewicz

organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 3

Aleksandra Kicman

III miejsce - Konkurs Fotograficzny "Malowane obiektywem kolory Białegostoku. Zimowe impresje."

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 3 BTO

Beata Arciszewska

III miejsce - Konkurs Międzyprzedmiotowy "Gleba i biosfera"

 

opiekun: Marzena Dąbrowska

organizator: Katolickie Gimnazjum w Białymstoku

Aleksandra Kicman

III miejsce - VIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: fotografia

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Renata Jarocka

III miejsce - VIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: prezentacja multimedialna

 

opiekun: Małgorzata Malewska

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Maciej Tomaszewski

III miejsce - VIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: fotografia

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Emil Stankiewicz IV miejsce - Konkurs Międzyprzedmiotowy "Gleba i biosfera"

 

opiekun: Marzena Dąbrowska

organizator: Katolickie Gimnazjum w Białymstoku

Konrad Chrzanowski

IV miejsce - I Konkurs Wiedzy o Zawodach

 

opiekun: A. Jakimczuk, D. Jabłońska

organizator: CKU w B-stoku i Departament Edukacji, Kultury i Sportu
UM w Białymstoku

Marta Malewska

Wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Pisanki, kraszanki, wyrywanki"

 

opiekun: Irena Łukaszewicz

organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 3

Maciej Tomaszewski 

Wyróżnienie - Konkurs Fotograficzno-Plastyczny "Białystok nieznany"

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Liceum Ogólnokształcące Wschodnioeuropejskiego Instytutu Gospodarki w Białymstoku

Łukasz Breczko

Wyróżnienie - VIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: fotografia

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Julianna Olańska 

Wyróżnienie - VIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: fotografia

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego 

Emil Stankiewicz
 

Wyróżnienie - VIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: fotografia

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Emil Stankiewicz

Wyróżnienie - VIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: prezentacja multimedialna

 

opiekun: Małgorzata Malewska

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Emil Stankiewicz

Wyróżnienie - VIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: grafika komputerowa

 

opiekun: Małgorzata Malewska

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Adam Muzyka

Wyróżnienie - VIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży; kategoria: prezentacja multimedialna

 

opiekun: Małgorzata Malewska

organizator: Klub „Gaj” i SP nr 47, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

20 stycznia 2020

Imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana