Organizacja

Rok szkolny 2008/2009

Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcie - Konkurs

Anna Dąbrowska

laureatka - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

 

opiekun: Agnieszka Cydzik

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku 

Gabrysia Kozerska

laureatka - Wojewódzki Konkurs Historyczny

 

opiekun: Agnieszka Wiechetek

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku 

Maciej Tomaszewski

finalista - Wojewódzki Konkurs Geograficzny

 

opiekun: Maria Andraszek

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku 

Jan Gromko

finalista - Wojewódzki Konkurs Geograficzny

 

opiekun: Maria Andraszek

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku 

Magdalena Grynczel

finalistka - Wojewódzki Konkurs Historyczny

 

opiekun: Agnieszka Wiechetek

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku 

Marta Szmygiel

finalistka - Wojewódzki Konkurs Historyczny

 

opiekun: Agnieszka Wiechetek

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku 

Ewa Chojnowska

finalistka - Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

opiekun: Iwona Leszczyńska

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku 

Gabrysia Kozerska

finalistka etapu wojewódzkiego Ligi Ortograficznej

 

opiekun: Katarzyna Zalesko

organizator: MAC Edukacja S. A.

Paulina Ausztol

finalistka - IX Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej

 

opiekun: Elżbieta Rogowska

organizator: Zespół Szkół w Korycinie

Ewa Chojnowska

Anna Dąbrowska

Gabrysia Kozerska

II miejsce - Konkurs "Mistrz Intelektu 2009" 

 

opiekun: Mariusz Cybulko

organizator: Publiczne Gimnazjum nr 10 w Białymstoku

Ada Korycka

Maciej Tomaszewski

wyróżnienie w kategorii plakat - Międzyszkolny Konkurs Graficzno–Plastyczny pod hasłem: "Z ENERGIĄ CHROŃMY KLIMAT"

 

opiekun: Dorota Mironiuk, Maria Andraszek

organizator: Zespół Szkół Zawodowych nr 5

Monika Gawot laureatka - II Wojewódzki Konkurs Artystyczny

opiekun: Elżbieta Rogowska
organizator: Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. Jana Pawła II w Białymstoku  
Jakub Juźba

laureat - II Wojewódzki Konkurs Artystyczny

 

opiekun: Elżbieta Rogowska

organizator: Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. Jana Pawła II w Białymstoku

Jan Ochrymiuk

II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych - Ogólnopolski Konkurs „Z ECDL za Pan Brat”

 

opiekun: Bożena Filipczuk

organizator: Gimnazjum nr 49 im. S. Starzyńskiego w Warszawie

Jan Gromko

II miejsce w kategorii prezentacja komputerowa - Międzyszkolny Konkurs Graficzno–Plastyczny pod hasłem: "Z ENERGIĄ CHROŃMY KLIMAT"

 

opiekun: Dorota Mironiuk, Maria Andraszek

organizator: Zespół Szkół Zawodowych nr 5

Łukasz Bielenik

wyróżnienie - XXV Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

 

opiekun: Halina Skiepko, Mariusz Cybulko

organizator: PG nr 2 w Słupsku

Jolanta Abramowicz

I miejsce w kategorii „Haft”  - IX Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - Białystok 2009


opiekun: Halina Skiepko
organizator: UM Białystok; SP nr 47; Klub „Gaj”

Magdalena Kosobko  II miejsce w kategorii „Haft” - IX Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - Białystok 2009

opiekun: Halina Skiepko
organizator: UM Białystok; SP nr 47; Klub „Gaj” 
Łukasz Bielenik wyróżnienie w kategorii „Twórczość literacka”  - IX Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - Białystok 2009

opiekun: Halina Skiepko, Mariusz Cybulko 
organizator: UM Białystok; SP nr 47; Klub „Gaj”
Kornelia Wielgosz wyróżnienie w kategorii „Twórczość literacka” - IX Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - Białystok 2009

opiekun: Halina Skiepko, Mariusz Cybulko
organizator: UM Białystok; SP nr 47; Klub „Gaj”
Anna Woszczenko wyróżnienie w kategorii „Twórczość literacka” - IX Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - Białystok 2009

opiekun: Halina Skiepko
organizator: UM Białystok; SP nr 47; Klub „Gaj”
Renata Jarocka wyróżnienie w kategorii „Prace informatyczne - diaporama”  - IX Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - Białystok 2009

opiekun: Halina Skiepko
organizator: UM Białystok; SP nr 47; Klub „Gaj”
Renata Jarocka wyróżnienie w kategorii „Grafika komputerowa”  - IX Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - Białystok 2009

opiekun: Halina Skiepko
organizator: UM Białystok; SP nr 47; Klub „Gaj”
Renata Jarocka

II miejsce w kategorii „Prezentacja multimedialna”- IX Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - Białystok 2009 

opiekun: Halina Skiepko
organizator: UM Białystok; SP nr 47; Klub „Gaj”

Agnieszka Puciłowska

II miejsce - Konkurs "Przedsiębiorczość zaczyna się w szkole" 

 

opiekun: Agnieszka Wiechetek

organizator: Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku

Anna Trochimowicz

III miejsce - Konkurs "Przedsiębiorczość zaczyna się w szkole" 

 

opiekun: Agnieszka Wiechetek

organizator: Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku

Gabrysia Kozerska

wyróżnienie - Konkurs Międzyszkolny "Poezji damy Radę!"

 

opiekun: Katarzyna Zalesko

organizator: Młodzieżowa Rada Miejska w Białymstoku 

 Anna Dąbrowska

IV miejsce - Konkurs Ekologiczny "Parki narodowe i krajobrazowe województwa podlaskiego"

 

opiekun: Agnieszka Cydzik

organizator: Zespól Przyrodniczy Katolickiego Gimnazjum w Białymstoku

 Jolanta Abramowicz

finalistka - Wojewódzki Turniej o Zawodach

 

opiekun: Agnieszka Wiechetek

organizator: Centrum Kształcenia Ustawicznego w B-stoku 

 Agnieszka Puciłowska

finalistka - Wojewódzki Turniej o Zawodach

 

opiekun: Agnieszka Wiechetek

organizator: Centrum Kształcenia Ustawicznego w B-stoku 

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

20 stycznia 2020

Imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana