Organizacja

Rok szkolny 2009/2010

Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcie - Konkurs

Maciej Tomaszewski

laureat - Wojewódzki Konkurs Geograficzny

 

opiekun: Maria Andraszek

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Jan Gromko

laureat - Wojewódzki Konkurs Geograficzny

 

opiekun: Maria Andraszek

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Sławomir Grycuk

laureat - Wojewódzki Konkurs Chemiczny

 

opiekun: Izabella M. Kondraciuk

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Rafał Ambrożewicz

finalista - Wojewódzki Konkurs Chemiczny

 

opiekun: Izabella M. Kondraciuk

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Jan Ochrymiuk

finalista - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

 

opiekun: Agnieszka Cydzik

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Jan Gromko

finalista - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

 

opiekun: Andrzej Sulima

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Maciej Tomaszewski

finalista - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

 

opiekun: Martyna Linkiewicz

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Jan Gromko

finalista - Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

opiekun: Iwona Leszczyńska

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Piotr Ciołko

finalista - Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

opiekun: Małgorzata Chwicewska

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku 

Urszula Bartoszuk

Karolina Godlewska

Magdalena Pawluczuk

Anna Szyszko

Aleksandra Wasiluk

III miejsce - I Ogólnopolski Konkurs na najlepszą animację, grafikę i film dokumentalny „ANIM@KCJA”; kategoria: film dokumentalny

 

opiekun: Mariusz Cybulko

organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku

Urszula Bartoszuk

finalista - XV białostocka edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

 

opiekun: Elżbieta Rogowska

organizator: Fundacja "Świat na TAK" 

Tomasz Kisielewski

Grand Prix - VII Edycja Konkursu Wiedzy o Rosji pod hasłem "Złoty Pierścień Rosji"

 

opiekun: Halina Kirmuć

organizator: Rosyjskie Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe w Polsce 

Anna Szyszko finalistka - VII Edycja Konkursu Wiedzy o Rosji pod hasłem "Złoty Pierścień Rosji"

opiekun: Halina Kirmuć
organizator: Rosyjskie Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe w Polsce
Maciej Tomaszewski

finalista - X Jubileuszowy Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej

 

opiekun: Elżbieta Rogowska

organizator: Zespół Szkól w Korycinie 

Kamila Golc

II miejsce - V Wojewódzki Konkurs Recytacji Prozy

 

opiekun: Katarzyna Zalesko

organizator: ZSOMS w Białymstoku

Maciej Tomaszewski 

III miejsce - Konkurs "Moja pasja początkiem drogi do kariery" - praca: "Architektura moja pasja"

 

opiekun: Anna Jakimczuk

organizator: Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku 

Anna Woszczenko

II miejsce - II Edycja Miejskiego Konkursu Fotograficznego zorganizowanego pod hasłem „Uczymy się przez całe życie – utrwalając ślady przeszłości Białegostoku”.

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku

Anna Woszczenko wyróżnienie - III Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Przecież każdy pisze wiersze”

opiekun: Halina Skiepko
organizator: Ośrodek Kultury „Arsus” w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy

Karina Przybysz

I miejsce - Konkurs Fotograficzny "Moje miasto" towarzyszący wystawie "Ziemia z nieba"

 

opiekun: Halina Skiepko, Helena Gumieniak, Dorota Jabłońska

organizator: Fundacja Europejskie Centrum Ziemi i Książnica Podlaska Filia nr 6 w Białymstoku  

Maciej Tomaszewski 

I miejsce - X Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - kategoria: fotografia

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: SP nr 47 i Klub "Gaj" 

Karina Przybysz

II miejsce - X Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - kategoria: fotografia

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: SP nr 47 i Klub "Gaj" 

Urszula Bartoszuk

wyróżnienie - X Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - kategoria: twórczość literacka

 

opiekun: Halina Skiepko, Mariusz Cybulko

organizator: SP nr 47 i Klub "Gaj" 

Gabriela Kostecka

wyróżnienie - X Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - kategoria: fotografia

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: SP nr 47 i Klub "Gaj" 

Marta Malewska

wyróżnienie - X Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - kategoria: twórczość plastyczna

 

opiekun: Maria Tawrel

organizator: SP nr 47 i Klub "Gaj" 

Marta Modzelewska

wyróżnienie - X Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - kategoria: fotografia

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: SP nr 47 i Klub "Gaj" 

Anna Woszczenko

wyróżnienie - X Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - kategoria: fotografia

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: SP nr 47 i Klub "Gaj" 

Anna Woszczenko

wyróżnienie - Konkurs Fotograficzny „Wielokulturowość miejsc pamięci Podlasia – nie tylko w cieniu krzyża…”

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Zespół Szkół Zawodowych nr 6 w Białymstoku

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

20 stycznia 2020

Imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana