Organizacja

Rok szkolny 2010/2011

Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcie - Konkurs
Jan Gromko

laureat - Wojewódzki Konkurs Geograficzny

 

opiekun: Maria Andraszek

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Jan Gromko

laureat - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

 

opiekun: Andrzej Sulima

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Jan Gromko

laureat - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 

 

opiekun: Katarzyna Zalesko

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Jan Gromko

laureat - Wojewódzki Konkurs Historyczny 

 

opiekun: Elżbieta Kurian

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Paulina Ausztol

laureat - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

 

opiekun: Marzena Dąbrowska

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Kamila Golc

I miejsce - VI Wojewódzki Konkurs Recytacji Prozy

 

opiekun: Katarzyna Zalesko

organizator: ZSOMS w Białymstoku 

Kamila Golc

I miejsce - XV Wojewódzki Konkurs Recytacji Prozy im W. Kazaneckiego 
 

opiekun: Katarzyna Zalesko

organizator: PG nr 15 w Białymstoku 

Kamila Golc

laureatka (ogólnopolski tytuł Pismak Roku 2011) - 16. MAM Forum Pismaków - Ogólnopolski Konkurs Gazetek Szkolnych (kategoria indywidualna) 
 

opiekun: Dorota Jabłońska

organizator: Fundacja Nowe Media pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej

Kamila Golc

laureatka  - V edycja ogólnopolskiego konkursu ,,Liczy się temat”

opiekun: Dorota Jabłońska

organizator: CANAL+ w ramach programu ,,MediaStarter”

Jan Gromko

II miejsce - II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o UE dla uczniów podlaskich gimnazjum pod honorowym patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Krzysztofa Liska

 

opiekun: Elżbieta Kurian 
organizator: PG nr 5 w Białymstoku oraz Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Anna Opiela

wyróżnienie  - IV Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Przecież każdy pisze wiersze” 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Ośrodek Kultury „Arsus” w Warszawie

Paulina Ausztol

V miejsce - II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o UE dla uczniów podlaskich gimnazjum pod honorowym patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Krzysztofa Liska

 

opiekun: Elżbieta Kurian 
organizator: PG nr 5 w Białymstoku oraz Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Martyna Stafa

finalistka  - XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej 

opiekun: Elżbieta Rogowska

organizator: Zespół Szkół w Korycinie 

Anna Woszczenko

finalistka  - XVI białostocka edycja Samorządowego Konkursu "Ośmiu Wspaniałych" 

opiekun: Elżbieta Rogowska

organizator: Fundacja "Świat na Tak"

Aleksandra Bebko

III miejsce  - Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Ptaki Podlasia" 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 w Białymstoku

Anna Dołżyńska

wyróżnienie  - Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Ptaki Podlasia" 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 w Białymstoku

Marta Modzelewska

wyróżnienie  - Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Ptaki Podlasia" 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 w Białymstoku

Marta Malinowska

II miejsce - Międzyszkolny konkurs fotograficzny „Wakacyjne Podlasie”

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Zarząd Oddziału ZNP w Białymstoku; Oddziałowa Sekcja Bibliotekarska ZNP

Natalia Wojno

III miejsce - Międzyszkolny konkurs fotograficzny „Wakacyjne Podlasie”

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Zarząd Oddziału ZNP w Białymstoku; Oddziałowa Sekcja Bibliotekarska ZNP

Kamila Golc

wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs na projekt kartki okolicznościowej „HalloKartki.pl”

 

opiekun: Halina Skiepko, Maria Tawrel

organizator: Hello Media; Zespół Szkół w Mszanie

Natalia Wojno

I miejsce - w listopadowej edycji ogólnopolskiego konkursu „Kreatywni” w kategorii „Fotografia”

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Kulturaonline.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu

Gabriela Kostecka I miejsce - we wrześniowej edycji ogólnopolskiego konkursu „Kreatywni” w kategorii „Fotografia”

opiekun: Halina Skiepko
organizator: Kulturaonline.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu
Marta Modzelewska I miejsce - w czerwcowej edycji ogólnopolskiego konkursu „Kreatywni” w kategorii „Fotografia”

opiekun: Halina Skiepko
organizator: Kulturaonline.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

20 stycznia 2020

Imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana