Organizacja

Rok szkolny 2011/2012

Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcie - Konkurs
Julita Nietupska

III miejsce - Miejski Konkurs Fotograficzny "Białystok - miejsce nieznane"

 

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Białymstoku

Aleksandra Bebko

wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy ,,Czy znasz twórczość

Anny Onichimowskiej”

opiekun: Halina Skiepko, Helena Gumieniak, Dorota Jabłońska

organizator: Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Białymstoku

Katarzyna Chojnowska

laureat - Wojewódzki Konkurs Chemiczny

 

opiekun: Dorota Mironiuk
organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

 Marta Charytoniuk

wyróżnienie – Wojewódzki konkurs recytatorsko-fotograficzny dla uczniów szkół gimnazjalnych „Oczarujesz mnie na powrót”

opiekun: Halina Skiepko
organizator: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku

Michał Sokołowski                                                           laureat - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

 

opiekun: Andrzej Sulima

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Katarzyna Chojnowska

finalistka - Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

opiekun: Iwona Leszczyńska

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku  

Michał Sokołowski finalista - Wojewódzki Konkurs Matematyczny

opiekun: Iwona Leszczyńska
organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 Marta Malinowska

wyróżnienie - Wojewódzki Konkurs „Białostocczyzna znana i nieznana” pod hasłem Historia w świątyniach zaklęta


opiekun: Halina Skiepko, Helena Gumieniak, Dorota Jabłońska
organizator: SP Nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku
 

Julia Nietupska

wyróżnienie - Konkurs fotograficzny „S.O.S dla bezdomnych kotów!”


opiekun: Halina Skiepko
organizator: MDK w Białymstoku; Fundacja Kotkowo

 Natalia Wojno
 
 wyróżnienie – kategoria fotografia
XII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży – Białystok 2012

opiekun: Halina Skiepko
organizatorzy: Urząd Miasta Białystok, SP nr 47 w Białymstoku, Klub „Gaj”
 
Julia Nietupska wyróżnienie – kategoria fotografia
XII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży – Białystok 2012

opiekun: Halina Skiepko
organizatorzy: Urząd Miasta Białystok, SP nr 47 w Białymstoku, Klub „Gaj”
Katarzyna Chojnowska

wyróżnienie - konkurs matematyczny "Kangur 2012"

 

opiekun: Iwona Leszczyńska

 

Katarzyna Chojnowska

laureat - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

opiekun: Agnieszka Zakrzewska-Citko

organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Andrzej Rydzewski finalista - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

opiekun: Marzena Dąbrowska
organizator: Kuratorium Oświaty w Białymstoku
Kamila Golc

III miejsce

III edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej

"Najdroższy wyraz: Ojczyzna"

Kamila Grześ finalistka - XII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

opiekun: Elżbieta Rogowska
organizator: Zespół Szkół w Korycinie

Patrycja Zielińska

finalistka - XVII białostockiej edycji Samorządowego Konkursu "Ośmiu Wspaniałych"

opiekun: Elżbieta Rogowska
organizator: Fundacja "Świat na Tak"

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

20 stycznia 2020

Imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana