Organizacja

Rok szkolny 2013/2014

Imię i nazwisko

Konkurs / Osiągnięcie

  1. Julia Nietupska

wyróżnienie – Miejski konkurs fotograficzny „Pomniki znane i nieznane”

Opiekun: Halina Skiepko

Organizator: Zarząd Oddziału ZNP w Białymstoku

2. Monika Korzeniecka

wyróżnienie – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Nowoczesne budownictwo wokół nas – moje wymarzone cztery kąty”

Opiekun: Halina Skiepko

Organizator: ZSZ nr 5 im. Gen. I. Prądzyńskiego w Białymstoku

3. Przemek Dębowski

wyróżnienie w V spotkaniu Ekologicznym ,, Z Ziemią krążymy'' , organizator MDK ,

opieka K. Zalesko

4. Przemek Dębowski

I miejsce w Konkursie Poezji Patriotycznej,

organizator PG nr 2,

opieka K. Zalesko

5. Andrzej Rydzewski

laureat  Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego „Zdrowa  żywność

 Opiekun: Marzena Dąbrowska

 Organizator: Zespół  Szkół Katolickich w Białymstoku

6.

Andrzej Rydzewski,

Izabela Sidorska,

Wiktoria Kamińska

zakwalifikowali się do etapu rejonowego Ogólnopolskiego  Konkursu  Wiedzy o  Zdrowym  Stylu Życia „Trzymaj formę”.

Opiekun: Marzena Dąbrowska

Organizator: Departament Promocji Zdrowia, Biostatystyki i Analiz

7.Kamila Grześ

laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Historii,

Opiekun: E. Kurian

8. Daniel Matwiejczuk

laureat Wojewódzkiego Konkursu z Historii,

Opiekun: E. Dudziuk
9. Teatr ,, Decorum''

zajęcie III miejsca w kwalifikacjach rejonowych Festiwalu Teatralnego ,, Szekspirfest'',

organizator MDK i Opera Podlaska,

opieka K.Zalesko

10. Wiktoria Kamińska

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego,

opieka K.Zalesko

11. Przemek Dębowski

wyróżnienie w VIX Przeglądzie Recytacji Prozy

organizator PG nr 8

opieka K.Zalesko

 

12. Marika Surowiec 

wyróżnienie w XIII Podlaskim Konkursie Plastycznym "Pisanki, kraszanki, wyrywanki"

organizator Zespół Szkół Społecznych Nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego

opieka Irena Łukaszewicz

 

13. zespół teatralny "Decorum"

III miejsce za wartości artystyczne spektaklu "Wiedza i miłość" w XII Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Dramat i tragedię pozostaw teatrowi"

opieka K. Zalesko

14. Julia Nietupska

II miejsce – XIV Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży

Opiekun: Halina Skiepko

Organizator: Urząd Miasta Białegostoku;SP nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku

15. Julia Nietupska

wyróżnienie – XIV Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży

Opiekun: Halina Skiepko

Organizator: Urząd Miasta Białegostoku;SP nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku
16. Julia Nietupska

wyróżnienie – Miejski Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Literacki „Nasz czysty Białystok” pod hasłem „Woda naszym skarbem

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Zespół Szkół nr 5 w Białymstoku, Radna Rady Miejskiej Białegostoku Halina Wasiak

17. Sylwia Gwoździej

nagroda – XIII edycja konkursu plastycznego „Białystok Wczoraj – Dziś - Jutro” pod hasłem „Białystok – Miasto Młodych

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku


18. Julia Nietupska

nagroda – XIII edycja konkursu plastycznego „Białystok Wczoraj – Dziś - Jutro” pod hasłem „Białystok – Miasto Młodych

opiekun: Halina Skiepko

organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku


19. Urszula Aleksiuk

wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie Historyczno-Literackim  "By czas nie zaćmił i niepamięć. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu i Smoleńsku

organizator:poseł na Sejm RP Jarosław Zieliński

opiekun: E. Kurian

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

20 stycznia 2020

Imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana