Organizacja

Rok szkolny 2014/2015

Imię i nazwisko

Konkurs / Osiągnięcie

  1. Gabriela Krahel

Wyróżnienie – wojewódzki konkurs plastyczny „Czy znasz twórczość Kazimierza Szymeczki?”

Opiekunowie: Helena Gumieniak, Halina Skiepko

Organizator: Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Białymstoku

2.  Julia Matuk

Nagroda Specjalna Prezesa Oddziału ZNP w miejskim konkursie plastycznym "Świąteczna kartka" 

Opiekunowie: Helena Gumieniak, Halina Skiepko

Organizator: Zarząd Oddziału ZNP w Białymstoku i  Oddziałowa Sekcja Bibliotekarska

3. Monika Korzeniecka

I miejsce  w miejskim konkursie plastycznym "Świąteczna kartka"

Opiekunowie: Helena Gumieniak, Halina Skiepko

Organizator: Zarząd Oddziału ZNP w Białymstoku i  Oddziałowa Sekcja Bibliotekarska

4. Klaudia Raczkowska

wyróżnienie w konkursie recytatorskim ,, Z Ziemią krążymy'', organizator MDK w Białymstoku,

Opiekun:Katarzyna Zalesko

5. Klaudia Raczkowska

wyrózniemnie w konkursie recytatorskim ,, Miedzy dawnymi a młodszymi laty'',

organizator ILO w B-stoku

Opiekun:Katarzyna Zalesko

6. Monika Korzeniecka

I miejsce – międzyszkolny konkurs plastyczny „Anioły do mnie wysyłaj

Opiekunowie: Helena Gumieniak, Halina Skiepko

Organizator: PG nr 9 w Białymstoku 

7.Marcin Korzunowicz 

wyróżnienie – Konkurs plastyczno-fotograficzny „S.OS. dla bezdomnych kotów

Opiekun: Halina Skiepko

Organizator: MDK w Białymstoku oraz Fundacja Kotkowo
8.Piotr Korzeniewski 

 I miesce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Poezji obcojęzycznej – „Poezja bez granic”

opiekun – Anna Piątkowska

organizator – ZSOiT w Białymstoku

9.Michał Szeniawski

finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

opiekun M. Linkiewicz

organizator Podlaski Kurator Oświaty

10.Michał Szeniawski

finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekun D. Mironiuk

organizator Podlaski Kurator Oświaty

11.Wiktoria Kamińska

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

opiekun K. Zalesko

organizator Podlaski Kurator Oświaty

12.Grzegorz Gromko

finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

opiekun M. Dąbrowska

organizator Podlaski Kurator Oświaty

13.Patrycja Czołpińska

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

opiekun M. Dąbrowska

organizator Podlaski Kurator Oświaty

14.Monika Roszkowska

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

opiekun M. Dąbrowska

organizator Podlaski Kurator Oświaty

15.Patrycja Markiewicz

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

opiekun M. Dąbrowska

organizator Podlaski Kurator Oświaty

16.Agnieszka Grecka

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekun D. Mironiuk

organizator Podlaski Kurator Oświaty

17.Jakub Busłowski

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun E. Dudziuk

organizator Podlaski Kurator Oświaty

18.Monika Andrzejuk
laureatka Ponadwojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
opiekun: E.Kurian
organizator Podlaski Kurator Oświaty i Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie
19.Adrianna Jasiel

Nagroda Specjalna Oddziałowej Sekcji Bibliotekarskiej ZNP w miejskim konkursie fotograficznym „Białostockie zwierzęta”

Opiekunowie: Helena Gumieniak, Halina Skiepko

Organizator: Zarząd Oddziału ZNP w Białymstoku i Oddziałowa Sekcja Bibliotekarska

20.Dominika Lancares

II miejsce w miejskim konkursie fotograficznym „Białostockie zwierzęta”

Opiekunowie: Helena Gumieniak, Halina Skiepko

Organizator: Zarząd Oddziału ZNP w Białymstoku i Oddziałowa Sekcja Bibliotekarska

21.Klaudia Raczkowska

wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim ,, Przyroda poezją i prozą pisana'',

organizator VIII LO w Białymstoku

opieka K. Zalesko

22.Klaudia Raczkowska 

wyróżnienie w X Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytacji Prozy, organizator ZSOMS w Białymstoku,

opieka K. Zalesko

23.Monika Roszkowska

wyróżnienie w X Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytacji Prozy, organizator ZSOMS w Białymstoku,

opieka K. Zalesko

24.Patrycja Kalinowska
wyróżnienie  - Konkurs „Pocztówka wielkanocna 2015”
opiekun: Helena Gumieniak
organizator - Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Musica Sacra w Białymstoku oraz Impresariat Muzyczny Pro Art
25.Monika Roszkowska

II miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim  poświeconym bł. księdzu Jerzemu Popiełuszce,

organizator Zespół Szkół w Juchnowcu Kościelnym,

opieka Katarzyna Zalesko

26.teatr ,, Decorum'': Monika Roszkowska,  Patrycja  Roszkowska, Jula Klim, Wiktoria Kamińska, Rafał Kisiel, Piotr Korzeniewski, Ada Dziemiańczuk, Klaudia Raczkowska, Patrycja Korobkiewicz, Natalia Malinowska, Natalia  Gierasimiuk, Diana Czaus, Karolina Michałowska,  Patrycja  Niewińska, Michał Breczko

 

 wyróżnienie w teatralnym konkursie powiatowym ,, Melpomena 2015'',

organizator - Biblioteka Publiczna w Juchnowcu Kościelnym,

opieka Katarzyna Zalesko

27.teatr ,, Decorum''

II miejsce w Przeglądzie Małych Form Teatralnych ,, Dramat i tragedię pozostaw teatrowi'',

opieka Katarzyna Zalesko

28.Julia Boryszewska
III miejsce w konkursie fotograficznym "Moja czysta okolica"
Opiekun: Halina Skiepko
Organizator: Compress S.A., PUHP "Lech"

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

20 stycznia 2020

Imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana