Organizacja

Rok szkolny 2015/2016

 

Imię i nazwisko

Konkurs / Osiągnięcie

  1. Zuzanna Wojno

wyróżnienie w konkursie fotograficznym VII Spotkań Ekologicznych „Z Ziemią krążymy” ph. „Podglądamy ptasie życie”

opiekun: Halina Skiepko

organizator: MDK w Białymstoku

2. Dawid Jaszczołt
wyróżnienie w konkursie „Drugie życie odpadów. Pomysł na zmianę w najbliższym otoczeniu III edycja
opiekun: Maria Andraszek
organizator: Stowarzyszenie Szukamy Polski
3. Lidia Niewińska
II miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim pt. „Nadeszła jesień”
opiekunowie: Katarzyna Zalesko, Helena Gumieniak, Halina Skiepko
organizator: Zespół Szkół Integracyjnych Nr 1 w Białymstoku
4. Patrycja Niewińska
wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim pt. „Nadeszła jesień”
opiekunowie: Katarzyna Zalesko, Helena Gumieniak, Halina Skiepko
organizator: Zespół Szkół Integracyjnych Nr 1 w Białymstoku
5. Klaudia Raczkowska

II miejsce w IV Powiatowym Konkursie ,, Wanda Chotomska słowem i pędzlem malowana'',

organizator ZS Kleosin,

opieka K. Zalesko

6. Karolina MIchałowska

wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie ,, Wanda Chotomska slowem i pędzlem malowana'',

organizator ZS KLeosin,

opieka K. Zalesko,

7. Patrycja Kalinowska
wyróżnienie w konkursie „Inna choinka”
opiekun: Helena Gumieniak
organizator: WOAK w Białymstoku
8. Patrycja Kalinowska 
II miejsce, Konkurs czytelniczy „Czy znasz twórczość Joanny Jagiełło?”. 
opiekun: Helena Gumieniak
organizator: Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Białymstoku
9. Agata Tomaszuk
III miejsce, Konkurs czytelniczy „Czy znasz twórczość Joanny Jagiełło?”. 
opiekun: Helena Gumieniak
organizator: Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Białymstoku
10. Katarzyna Skowrońska
wyróżnienie, Konkurs czytelniczy „Czy znasz twórczość Joanny Jagiełło?”. 
opiekun: Helena Gumieniak
organizator: Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Białymstoku
11. Monika Supronik
I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Czy znasz twórczość Joanny Jagiełło?”
opiekun: Helena Gumieniak, Halina Skiepko
organizator: Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Białymstoku
12. Karolina Michałowska
III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Czy znasz twórczość Joanny Jagiełło?”
opiekun: Helena Gumieniak, Halina Skiepko
organizator: Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Białymstoku
13. Anna Chojnowska
nagroda w XV edycji Podlaskiego Konkursu „Pisanki, kraszanki, wyrywanki”
opiekun: Helena Gumieniak
organizator: Zespół szkół Społecznych nr 3 w Białymstoku
14. Patrycja Kalinowska
wyróżnienie w XV edycji Podlaskiego Konkursu „Pisanki, kraszanki, wyrywanki”
opiekun: Helena Gumieniak
organizator: Zespół szkół Społecznych nr 3 w Białymstoku
15. Gabriela Dec
wyróżnienie w XV edycji Podlaskiego Konkursu „Pisanki, kraszanki, wyrywanki”
opiekun: Helena Gumieniak
organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 3 w Białymstoku
16. Decorum II wyróżnienie w Podlaskich Przegląd Teatralny ,, Zwierciadła'', organizator: VII LO w Białymstoku,
opieka: Katarzyna Zalesko
17. Klaudia Raczkowska wyróżnienie w XI Konkursie Recytacji Prozy, organizator ZSOMS w B-stoku, opieka K.Zalesko
18. Lidia Niewińska
II miejsce w wojewódzkim konkursie recytatorskim „Anielskie strofy”
Opiekun: Katarzyna Zalesko, Halina Skiepko
Organizator: PG Nr 9, Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Białymstoku, Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku
19. Aleksandra Raczkowska
 
wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Tylko anioły do mnie wysyłaj”
Opiekun: Helena Gumieniak, Halina Skiepko
Organizator: PG Nr 9, Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Białymstoku, Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku
20. Gabriela Dmuchowska
III  miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Angielskiej 2016
opiekun: Anna Piątkowska
organizator: ZST w Białymstoku pod patronatem Prezydenta Miasta
21. Jakub Targoński

laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekunowie: Dorota Mironiuk i Aneta Senczuk

organizator: Podlaski Kurator Oświaty

22. Anna Chojnowska

finalistka Ponadwojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

opiekun: Elżbieta Kurian
organizator: Podlaski Kurator Oświaty i Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie
23. Kamiran Issa

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun: Agnieszka Romanowicz

organizator: Podlaski Kurator Oświaty

24. Beata Litwińczuk
III miejsce w miejskim konkursie fotograficznym „Portret z książką”
Opiekun: Halina Skiepko, Helena Gumieniak, 
Organizator: Zarząd Oddziału ZNP w Białymstoku
25. Marcin Korzunowicz - I miejsce w konkursie matematycznym „Potyczki z Królową Nauk” organizowanym przez Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku.  Opiekun: Iwona Leszczyńska
26. koło ,, Decorum''  wyróżnienie w konkursie teatralnym ,, Zwierciadła 2106 '', organizator LO nr 7 w Białymstoku, opieka K. Zalesko
27. koło ,,Decorum''  II miejsce w Przeglądzie Małych Form Teatralnych ,,Dramat i tragedię pozostaw teatrowi'' edycja XIII, organizator Wrota Podlasia, opieka Katarzyna Zalesko
28. Michał Breczko najlepsza kreacja aktorska w XIII edycji ,,Dramat i tragedię pozostaw teatrowi'' za rolę gołębia Janusza, opieka K. Zalesko
29. KAMIRAN ISSA
wyróżnienie w konkursie matematycznym "Kangur 2016" 
opiekun: Agnieszka Romanowicz
30. Marcin Korzunowicz
wyróżnienie w konkursie matematycznym "Kangur 2016" 
opiekun: Iwona Leszczyńska
31. Lidia Niewińska

Wyróżnienie w XV edycji Miejskiego Konkursu Recytacji Twórczości Karola Wojtyły

Opiekun: Elżbieta Rogowska

Organizator: Zespół  Szkół Integracyjnych Nr 1 w Białymstoku 
32. Patrycja Niewińska

Wyróżnienie w XV edycji Miejskiego Konkursu Recytacji Twórczości Karola Wojtyły

Opiekun: Elżbieta Rogowska

Organizator: Zespół  Szkół Integracyjnych Nr 1 w Białymstoku

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

20 stycznia 2020

Imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana