Short-Track

Sezon 2013/2014

drukuj

Data

Nazwa  zawodów

Miejsce

13-15.09.2013r.

Danubia  1 –

Wiedeń (Austria) – junior  A,B

26-29.09.2013

World  Cup  1

Szanghaj  (Chiny)

03-06.10.2013

World  Cup  2

Seul  (Korea)

27-29.09.2013

OZR + PP

Sanok

29.09-10.10.2013r.

Zgrupowanie  szkoleniowe 

Krynica

10-20.10.2013

ISU  Novice-Junior  Camp

Bormio (Włochy)

18-20.10.2013

Alta  Valtellina  Trophy

Bormio

18-19.10.2013r.

PUCHAR  BIAŁEGOSTOKU  1 (junior C,D,E)

Białystok

25-27.10.2013

OZR + PP

Elbląg

07-10.11.2013

World  Cup  3-eliminacje  olimpijskie

Torino

07-10.11.2013

Danubia  2

Sanok  -Junior  C, Novice

14-17.11.2013r.

World  Cup  4 - eliminacje  olimpijskie

Moscow

15-17.11.2013r.

OZR+PP

Gdańsk

21-24.11.2013r.

Danubia  3 

Benatki n. JizerouCzechy-Jun C, Novice

29.11-01.12.2013r.

EVO CUP  2

Białystok

07-08.12.2013r.

OZR

Białystok

08-20.12.2013r.

Zgrupowanie  szkoleniowe 

Krynica

16-22.12.2013r.

Zimowa  Uniwersjada

Trento  (Włochy)

20-22.12.2013r.

Danubia  4

Spiska  Nova  Ves  (Słowacja)-Jun A,B

02-05.01.2014r.

Danubia  5

Ventspils (Łotwa) -Jun C, Novice

10-11.01.2014

PUCHAR  BIAŁEGOSTOKU 2  (junior   C,D,E)

Białystok

18-19.01.2014.

OZR+PP

Białystok

17-19.01.2014

Mistrzostwa  Europy

Drezno (Niemcy)

19.01-27.01.2014

Zgrupowanie  szkoleniowe  (grupa  młodsza)

Krynica

26-27.01.2014r.

EVO CUP  2

Mińsk (Białoruś)

28.01-06.02.2014

Zgrupowanie  szkoleniowe (grupa  starsza)

Krynica

07-23.02.2014

Zimowe  Igrzyska  Olimpijskie

Soczi (Rosja)

07-09.02.2014r.?

Zimowa  Olimpiada  Młodzieży

ŚWIDNICA ?

14-24.02.2014

ISU  Novice-Junior  Camp

Budapeszt  (Węgry)

20-23.02.2014r.

Danubia  6

Budapeszt  (Wegry) --Jun A,B

27.02-02.03.2014

Mistrzostwa  Polski  Seniorów 

Elbląg

07-09.03.2014

Mistrzostwa  Świata  Juniorów

Erzurum (Turcja)

08-09.03.2014

Mistrzostwa  Polski  Młodzików

Białystok 

08-09.03.2014

PUCHAR  BIAŁEGOSTOKU 4  (junior   C,D,E)

Białystok

14-16.03.2014

Mistrzostwa  Świata 

Montreal  (Kanada)

14-16.03.2014r.

Finał  OZR  i  PP

Gdańsk

20-23.03.2014r

Junior  Europa  Cup - finał

Sofia  (Bułgaria)

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

21 stycznia 2020

Imieniny:
Agnieszki, Jarosława, Nory