Short-Track

Warto zobaczyć

KALENDARZ SPORTOWY 2015/16

drukuj

 

Data

Nazwa  zawodów

Miejsce

01-14.08.2015r.

Zgrupowanie  szkoleniowe 

Krynica

15-28.08.2015r.

Zgrupowanie  szkoleniowe 

Krynica (grupa  młodsza)

17-30.08.2015r.

Zgrupowanie  szkoleniowe 

Sanok

25-27.09.2015r.

Danubia  1    (Jun A, B)

Graz  (Austria)

10-11.10.2015r..

Invitation  Cup

Amsterdam  (Holandia)

03-04.10.2015r.

OZR + PP

Sanok 

04-16.10.2015r.

Zgrupowanie  szkoleniowe 

Krynica

17-18.10.2015

OZR+PP

Elbląg

05-15.10.2015

Development   Program  ISU  (AB, C 2)

Bormio (Włochy)

17-20.10.2015R.

Alta  Valtelina  Trophy

Bormio

23-25.10.2015r.

Danubia  Cup (C+D)

Miercurea  (Rumunia)

30.10-01.11.2015r

World  Cup  1

Montreal

06-08.11.2015r.

World  Cup  2

Toronto

12-15.11.2015

Alta  Valtelina  Trophy

Bormio

14-15.11.2015r.

OZR + PP

Gdańsk 

14-15.11.2015r.

PUCHAR  BIAŁEGOSTOKU  1 (junior C,D,E)

Białystok

20-22.11.2015r.

Danubia  3    (Jun C,D)

Sofia  (Bułgaria)

27-29.11.2015r.

EVO CUP  2

Białystok

04-05.12.2015r.

OZR + PP

Białystok

07.12-17.12.2015r.

Zgrupowanie  szkoleniowe 

Krynica

04-06.12.2015r.

World  Cup  3

Nagoya (Japonia)

11-13.12.2015

World  Cup  4

Shanghaj (Chiny)

18-20.12.2015r.

Danubia  4  (AB)

Spiska  Nova  Ves  (Słowacja)

18-19.12.2015r.

PUCHAR  BIAŁEGOSTOKU  2 (junior C,D,E)

Białystok

09-10.01.2016r.

OZR + PP

Gdańsk 

08-09.01.2016r.

PUCHAR  BIAŁEGOSTOKU 3  (junior   C,D,E)

Białystok

04-14.01.2016r.

Development   Program  ISU  (AB, C 2)

Budapeszt

15-17..01.2016r.

Danubia  5 (C, D)

Sanok

22-24.01.2016

Mistrzostwa  Europy

Moskwa  (Rosja)

23-31.01.2016r.

Zgrupowanie  szkoleniowe  (grupa  młodsza)

Krynica

29-31.01.2016r.

Mistrzostwa  Świata  Juniorów

Sofia (Bułgaria)

01-12.02.2016r.

Zgrupowanie  szkoleniowe (grupa  starsza)

Krynica

05-07.02.2016

World  Cup  5

Drezno  (Niemcy)

12-14.02.2016

World  Cup  6

Dordrecht (Holandia)

12-14.02.2016r.

Mistrzostwa  Polski  Juniorów

Sanok

12-20.02.2016

YOG

Liliehammer  (Norwegia)

26-28.02.2016r.

Danubia  Cup 6 (AB)

Ventspils (Łotwa)

26-27.02.2016r.

PUCHAR  BIAŁEGOSTOKU 4  (junior  C D,E)

Białystok

04-06.03.2016r.

Mistrzostwa  Polski  Seniorów 

Gdańsk

12-13.03.2016r.

Mistrzostwa  Polski  Młodzików i  Młodzieżowców

Elbląg

11-13.03.2016

Mistrzostwa  Świata 

Seoul  (Korea)

18-20.03.2016r

Junior  Europa  Cup – finał

Budapeszt  (Wegry)

26-27.03.2016r..

OZR + PP  - Finał

Opole 

01-03.04.2016r.

Lithuanian  Open  2016

Elektrenai (Litwa)

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30

1 listopada 2017

Wszystkich Świętych

2 listopada 2017

Dzień zaduszny
Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych

11 listopada 2017

Narodowe Święto Niepodległości

29 listopada 2017

Andrzejki

24 listopada 2017

Imieniny:
Emmy, Flory, Romana