Sukcesy

  • sukcesy

Konkursy

Robotyka

  • Robotyka

Klub teatralny

  • klub_teatralny

Klub językowy

  • klub_jezykowy

Piłka nożna

  • pilka_nozna

Szkoła Talentów

  • Szkoła Odkrywców Talentów

Spacer po szkole

Aktualności

drukuj
18 stycznia

Zbiórka darów dla podopiecznych schroniska

Zbiórka darów dla podopiecznych schroniska
Przyjemnie jest pomagać, nie oczekując nic w zamian :-). Przekonaliśmy się o tym, organizując w naszej szkole zbiórkę darów dla psów i kotów ze schroniska. Przez miesiąc nasi koledzy i koleżanki przynosili suchą karmę, ciepłe koce, zabawki, smycze, obroże i wiele innych rzeczy potrzebnych czworonogom. Dziękujemy wszystkim - rodzicom, dzieciom, nauczycielom - za zaangażowanie w zbiórkę.            Wychowawcy klas I-III sp. 
18 stycznia

Projekt „Zaczarowana zagroda” w klasie 2 pb

Projekt „Zaczarowana zagroda” w klasie 2 pb
Podczas minionego tygodnia klasa II pb pracowała metodą projektu. Inspiracją do naszej pracy była lektura Aliny i Czesława Centkiewiczów „Zaczarowana zagroda”. Celem projektu było stworzenie przez uczniów LAPBOOKÓW. Znalazły się w nich informacje na temat Antarktydy, zwierząt tam żyjących, a przede wszystkim pingwinów. W ramach pracy plastycznej stworzyliśmy głównego bohatera naszej lektury pingwina Elegancika. Efekty były wspaniałe. Brawo My!
18 stycznia

XVI EDYCJA KONKURSU WIEDZY O ROSJI PT. „TEATR W ROSJI”

XVI EDYCJA KONKURSU WIEDZY O ROSJI PT. „TEATR W ROSJI”
16 stycznia odbyła się uroczysta gala podsumowująca XVI EDYCJĘ KONKURSU WIEDZY O ROSJI PT. „TEATR W ROSJI”. Konkurs organizowany był przez Rosyjskie Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe w Polsce z siedzibą w Białymstoku we współpracy z Uniwersytetem w Białymstoku. Wśród najlepszych  znaleźli się nasi uczniowie: Mirosław Roślik – otrzymał nagrodę Laureata I miejsca, Alina Sielezniowa – otrzymała nagrodę Laureata III miejsca.
17 stycznia

Łamigłówki matematyczne

15 stycznia
15 stycznia

GÓRA GROSZA

GÓRA GROSZA
Wielka zbiórka małych monet - GÓRA GROSZA jest prowadzona w całej Polsce celem pomocy dzieciom wychowującym się poza swoją rodziną – w rodzinach zastępczych bądź w domach dziecka. Od wielu lat, tradycyjnie społeczność naszej szkoły również włącza się w tą szlachetną akcję; w tym roku zebraliśmy kwotę 152, 97 zł. 
Opiekun SKWiC – E. Rogowska
15 stycznia

Wyniki konkursu czytelniczego "Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?"

Wyniki konkursu czytelniczego
Wiersze Juliana Tuwima to ponadczasowe utwory, które wciąż uczą i bawią najmłodszych czytelników. 13 stycznia, uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w konkursie czytelniczym „Czy znasz wiersze Juliana Tuwima”.
Oto wyniki:
Dominik Zinkiewicz 2 pa - I miejsce
Eliza Grabowska 2 pb - II miejsce
Szymon Wasilewski 3 pa - III miejsce...
15 stycznia

Nasze kochane Babcie i nasi kochani Dziadkowie

Nasze kochane Babcie i nasi kochani Dziadkowie

Oto fotorelacja z obchodzonego w naszej szkole Dnia Babci i Dziadka.

15 stycznia

Teatrzyk kamishibai (teatr obrazu/ilustracji)

Teatrzyk kamishibai (teatr obrazu/ilustracji)

14 stycznia 2020r. w naszej szkole zagościł magiczny teatr obrazkowy kamishibai. Była to niespodzianka przygotowana przez bibliotekę szkolną dla uczniów klas pierwszych SP nr 22. Prezentację literatury dziecięcej przygotowała pani Renata Flis wraz z młodzieżą z SP nr 14 w Białymstoku. Taka forma promocji bajeczek bardzo spodobała się naszym najmłodszym czytelnikom.

15 stycznia

Pasowanie na czytelnika biblioteki

Pasowanie na czytelnika biblioteki

„Pasuję Cię na czytelnika książek i mianuję Cię ich przyjacielem” – takimi słowami do grona czytelników biblioteki Szkoły Podstawowej nr 22 w Białymstoku włączeni zostali dzisiaj uczniowie klasy I PA i I PB. Dzieci zapoznały się z księgozbiorem biblioteki i regulaminem wypożyczeń zbiorów bibliotecznych. Wraz z pierwszą wypożyczoną książką otrzymały pamiątkową zakładkę ze swoim imieniem i prośbami książki skierowanymi do nich. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

NASI LAUREACI

  • Laureaci 2015

Boisko

  • Boisko

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

21 stycznia 2020

Imieniny:
Agnieszki, Jarosława, Nory

Szkolny kalendarz

Ubezpieczenie

Dni wolne

Kampania

BIP

  • BIP