Short-Track

Największe osiągnięcia

drukuj
Do największych osiągnięć naszych uczniów zaliczamy:
- udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich:
  • Krystian Zdrojkowski - Salt Lake City 2002
  • Dariusz Kulesza - Turyn 2006
  • Jakub Jaworski - Vancouver 2010
  • Patrycja Maliszewska - Vancouver 2010, Soczi 2014
  • Paula Bzura - Vancouver 2010 
  • Natalia Maliszewska - Pjongczang 2018
  • Bartosz Konopko - Pjongczang 2018
 
- II miejsce Dariusza Kuleszy na dystansie 500 metrów w Mistrzostwach Świata Juniorów w Rumunii w 2006 roku
 
- III miejsce Patrycji Maliszewskiej w wieloboju Mistrzostw Europy w short tracku w Dordrechcie w 2015 roku
 
- III miejsce Patrycji Maliszewskiej na dystansie 500 metrów w Mistrzostwach Europy w Dordrechcie w 2015 roku
 
- I miejsce Patrycji Maliszewskiej w superfinale na dystansie 3000 metrów w Mistrzostwach Europy w Dordrechcie w 2015 roku
 
- II miejsce Patrycji Maliszewskiej na dystansie 500 metrów w Mistrzostwach Europy w Heerenveen w 2011 roku 
 
- III miejsce Patrycji Maliszewskiej na dystansie 500 metrów w Mistrzostwach Europy w Malmo w 2013 roku
 
- III miejsce Patrycji Maliszewskiej, Pauli Bzury i Natalii Maliszewskiej w sztafecie na dystansie 3000 metrów w Mistrzostwach Europy w Malmo w 2013 roku
-III miejsce Bartosza Konopko w superfinale na dystansie 3000 metrów w Mistrzostwach Europy w Soczi w 2016 roku
- IV miejsce Patrycji Markiewicz i Magdaleny Warakomskiej w sztafecie na dystansie 3000 metrów w Mistrzostwach Świata Juniorów w Sofii w Bułgarii w 2016 roku
 
- IV miejsce Pauli Bzury na dystansie 1500 metrów w Mistrzostwach Europy w Dreźnie w 2010 roku
 
- IV miejsce Pauli Bzury w superfinale na dystansie 3000 metrów w Mistrzostwach Europy w Dreźnie w 2010 roku
 
- II miejsce Natalii Maliszewskiej na dystansie 500 metrów w Pucharze Świata w Montrealu w 2015 roku
 
- IV miejsce Natalii Maliszewskiej na dystansie 500 metrów w Pucharze Świata w Toronto w 2015 roku
 
- IV miejsce Natalii Maliszewskiej na dystansie 500 metrów w Pucharze Świata w Nagoyi w 2015 roku
 
- coroczna dominacja w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych, Mistrzostwach Polski Juniorów, Mistrzostwach Polski Młodzików oraz w Mistrzostwach Polski Seniorów

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

24 czerwca 2019

Imieniny:
Danuty, Jana, Janiny