Sukcesy

  • sukcesy

Konkursy

Robotyka

  • Robotyka

Klub teatralny

  • klub_teatralny

Klub językowy

  • klub_jezykowy

Piłka nożna

  • pilka_nozna

Szkoła Talentów

  • Szkoła Odkrywców Talentów

Spacer po szkole

Aktualności

drukuj
20 października

Polska złota jesień

Polska złota jesień
Został rozstrzygnięty konkurs organizowany przez świetlicę szkolną pt. "Polska złota jesień". Wystawa prac znajduje się na tablicy przy szatni klas I-II. Oto nagrodzeni uczniowie:
I miejsce-Nikola Tarasiuk, kl. Ia; II miejsce-Maciej Górynowicz, kl. Ia; III miejsce-Maja Gabrel i Dominika Manaches, kl. IIa
Wyróżnienia: Antonina Aleksandrowicz, kl. IIa; Amelia Karny, kl. IIa; Sebastian Ruducha, kl. Ia; Matylda Broniszewska-Cwalina, kl. IIa; Eryk Markowski, kl. Ia i Małgorzata Kruk, kl. Ia
Zwycięzcom gratulujemy!
19 października

Kampania w toku

Kampania w toku

Już w najbliższy poniedziałek - 22.10 od rana na parterze, wszyscy uczniowie naszej szkoły będą mogli oddać głos na swoją kandydatkę na Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Przypominamy, że kandydują następujące dziewczyny: Marianna Kasperuk z III gd, Martyna Maliszewska z III gc i Dominika Zaleska z VIII pa. Niech wygra najlepsza!

19 października

Wycieczka do Włoch

Wycieczka do Włoch
Serdecznie zapraszam wszystkich rodziców uczniów jadących na wycieczkę do Włoch w dniach 5 - 10 listopada 2018 r. na zebranie, które odbędzie się  22 października 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w STOŁÓWCE SZKOLNEJ.  
 
Organizator wycieczki,
Izabela Zinkiewicz
18 października

Alta Valtellina Trophy w Bormio!

Alta Valtellina Trophy w Bormio!
Dziesięcioosobowa reprezentacja ZSOMS wystartuje w weekend w prestiżowych zawodach Alta Valtellina Trophy w Bormio. We Włoszech ścigać się będą zawodnicy z: Holandii, Szwecji, Włoch, Kanady, Rosji, Luksemburga, Węgier, Szwajcarii, Belgii, Francji i Niemiec. Naszą szkołę reprezentować będą: Michał Niewiński, Hanna Sokołowska, Wiktoria Żak, Sara Śliżewska, Jakub Wasilewski, Mateusz Mikołajuk, Jakub Bielecki, Gabriela Topolska, Tomasz Borys i Robert Dąbrowski.
Wyniki dostępne będą na stronie:
17 października

Wspaniały sukces, ogromne emocje, prztyczek w nos niedowiarkom

Wspaniały sukces, ogromne emocje, prztyczek w nos niedowiarkom
Według niektórych pesymistów to nie miało prawa się zdarzyć… a jednak, a mogło być jeszcze piękniej i podwójna „korona” była w zasięgu. W środę (17.10) na mistrzostwach Białegostoku w tenisie stołowym w SP 49, nasze uczennice zdobyły mistrzostwo Białegostoku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Reprezentacja dziewcząt z klasy IIIgC w składzie: Weronika Bilkiewicz, Katarzyna Karczewska, Ewelina Nikołajuk i Martyna Maliszewska osiągnęły sukces, na który uczniowie a także ich trenerzy, nauczyciele w szkołach często czekają wiele lat. 
17 października

Próbne egzaminy gimnazjalne

Próbne egzaminy gimnazjalne
Uczniowie klas 3 gimnazjum w tym tygodniu zmierzyli się z próbnymi egzaminami z historii i WOS-u, j.polskiego, przedmiotów przyrodniczych i matematyki. Jutro sprawdzą swoje umiejętności z j.angielskiego. Trzymamy kciuki!
17 października

CodeWeek - Tydzień kodowania w 1PA

CodeWeek - Tydzień kodowania w 1PA
Uczniowie  klasy 1PA w dniach 9 – 16.10.2018 brali udział w międzynarodowym wydarzeniu CodeWeek – Tydzień Kodowania. Dzieci dowiedziały się czym jest CodeWeek oraz jaka jest jego historia. Uczniowie wykonali również kilka aktywności rozwijających logiczne, algorytmiczne myślenie. Pierwszaki zapoznały się z podstawowymi pojęciami dotyczącymi kodowania, spróbowały swoich sił w programowaniu przy użyciu dostępnych aplikacji. 
16 października

Tydzień wyborczy

Tydzień wyborczy

Rozpoczęliśmy działania zmierzające do wybrania prezydium samorządu uczniowskiego!!! Kandydatury należy zgłaszać do 17.10. Wybory odbędą się w przyszłym tygodniu, w poniedziałek - 22.10.

16 października

Ewakuacja w szkole

Ewakuacja w szkole

W trakcie czwartej godziny lekcyjnej wszyscy w szkole usłyszeli dzwonek, który był sygnałem alarmowym zarządzonej przez Pana dyrektora ewakuacji. Uczniowie oraz wszyscy pracownicy szkoły sprawnie opuszczali budynek i zebrali się w wyznaczonym miejscu. CAŁE SZCZĘŚCIE - TO TYLKO ĆWICZENIA!!!! Próbny alarm ewakuacyjny trwał 5 minut!!!

16 października

Mistrzostwa ZSOMS w tenisie stołowym

Mistrzostwa ZSOMS w tenisie stołowym
W czwartkowe przedpołudnie (11.10) na sali gimnastycznej naszej szkoły, odbył się cykliczny turniej tenisa stołowego o mistrzostwo ZSOMS dziewcząt i chłopców. Ponadto najlepsi zawodnicy tego turnieju reprezentować będą szkołę na zawodach miejskich, które odbędą się w SP 49 w Białymstoku. W turnieju wystartowało 21 chłopców oraz 6 dziewcząt. Wśród dziewcząt najlepszą okazała się Weronika Bilkiewicz. Należy podkreślić, iż Weronika dwa lata temu reprezentowała naszą szkołę w indywidualnych mistrzostwach województwa w tenisie stołowym, które odbyły się w Grajewie. 

NASI LAUREACI

  • Laureaci 2015

Boisko

  • Boisko

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

20 października 2018

Imieniny:
Ireny, Kleopatry, Witalisa

Szkolny kalendarz

Ubezpieczenie

Dni wolne

Kampania

BIP

  • BIP