Sukcesy

  • sukcesy

Konkursy

Robotyka

  • Robotyka

Klub teatralny

  • klub_teatralny

Klub językowy

  • klub_jezykowy

Piłka nożna

  • pilka_nozna

Szkoła Talentów

  • Szkoła Odkrywców Talentów

Spacer po szkole

Aktualności

drukuj
13 listopada

Bellissima Italia

Bellissima Italia
Dal 5 al 10 Novembre siamo andati in Italia in gita. Avevamo paura del tempo perche’ le previsioni davano pioggia tutta la settimana ma alla fine e’ andato tutto bene. Abbiamo visitato il meglio che l’Italia possa offrire. Siamo passati dall’antica Roma passando per il Rinascimento di Firenze per finire con le Repubbliche marinare con Venezia.
13 listopada

Serdecznie dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy!

Z satysfakcją informujemy, iż w głosowaniu na Budżet Obywatelski Białystok 2019 nasz projekt „Ruch i zabawa to dla małych ważna sprawa” – plac zabaw przy SP 22 wśród projektów oświatowych zajął 3 miejsce z 2758 głosami i został zakwalifikowany do realizacji (koszt realizacji 448 200zł). Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom (Nauczycielom, Rodzicom, Uczniom, Pracownikom Administracji) za wszelkie działania promocyjne i oczywiście za oddane głosy. To jest nasz wspólny sukces. Razem możemy bardzo dużo.

11 listopada

Śpieszymy z pomocą

Śpieszymy z pomocą
W ostatnich dniach października w naszej szkole były przeprowadzone akcje charytatywne, dzięki którym zostały zebrane pilnie potrzebne rzeczy (ręczniki, pościel, koce, piżamy…) do Hospicjum „Dom Opatrzności Bożej” przy ul. Sobieskiego w Białymstoku oraz druga akcja miała na celu pozyskanie datków na potrzeby Domowego Hospicjum dla Dzieci – podopiecznym fundacji „Pomóż Im”; dzięki smacznym dżemom z dyni zebraliśmy kwotę 242,06 zł, która została przekazana na konto w/w fundacji. Wszystkim darczyńcom: uczniom, ich rodzicom, pracownikom szkoły w imieniu obdarowanych - dziękuję!!!
opiekun Szk. Koła Wolontariatu i Caritas – E. Rogowska
11 listopada

Uroczyste odśpiewanie hymnu

Uroczyste odśpiewanie hymnu

9 listopada o godz 11.11 na holu I i II piętra uczniowie ZSOMS wspólnie odśpiewali Hymn Polski dla uczczenia 100 - lecia Odzyskania Niepodległości.

10 listopada

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju
W piątkowe popołudnie 09.11. tuż po odśpiewaniu przez uczniów ZSOMS hymnu państwowego z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości o godz. 11.11, reprezentacja chłopców w unihokeju rozgrywała swój turniej w Szkole Podstawowej nr 19 w Białymstoku. Do rywalizacji na poziomie rundy wstępnej oprócz ZSOMS przystąpiły drużyny SP 44 oraz gospodarze SP 19. W pierwszym meczu nasz zespół uległ 1:3 Szkole Podstawowej nr 44. Jedynego gola w tym meczu dla naszej szkoły zdobył Mateusz Srzedziński (IIIgC). 
10 listopada

BohaterON - Włącz historię w Twojej szkole!

BohaterON - Włącz historię w Twojej szkole!
Uczniowie klas I-II wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej, pt. „BohaterON – włącz historię!” organizowanej pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Akcja miała na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników powstania warszawskiego poprzez wysłanie im kartek pocztowych, które otrzymaliśmy od Fundacji Sensoria. 
10 listopada

Spektakl teatralny "Rumcajs"

Spektakl teatralny
„W Rzacholeckim Lesie, nieopodal Jiczyna mieszkał słynny rozbójnik Rumcajs ze swoją żoną Hanką i synkiem Cypiskiem…” – w ten sposób zaczyna się piękna czeska bajka, którą mieli okazję zobaczyć na deskach teatru uczniowie klas I-II sp. Przedstawienie było bardzo barwne i zawierało cenne przesłanie stawiające na pierwszym miejscu takie wartości jak: dobroć, sprawiedliwość, lojalność, rodzina, poszanowanie godności ludzkiej, życie w harmonii z otaczającą przyrodą. 
10 listopada

Poznajemy instrumenty dęte - wizyta muzyka w klasie Ipa i Ipb

Poznajemy instrumenty dęte - wizyta muzyka w klasie Ipa i Ipb
5 listopada pierwszaków odwiedził niezwykły gość – muzyk Pan Wojtek Rolek, który na co dzień pracuje w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Pan Wojtek zapoznał dzieci z instrumentami dętymi  blaszanymi – tubą i eufonium. Wszyscy byli głodni wiedzy, zadawali muzykowi wiele pytań i z uwagą słuchali wygrywanych melodii. Serdecznie dziękujemy Panu Wojtkowi za poświęcony nam czas. To była ekscytująca i magiczna lekcja muzyki.
4 listopada

NATALIA MALISZEWSKA WYGRYWA PUCHAR ŚWIATA W CALGARY!!

NATALIA MALISZEWSKA WYGRYWA PUCHAR ŚWIATA W CALGARY!!
Życiowy sukces absolwentki ZSOMS Natalii Maliszewskiej w Pucharze Świata w short tracku w Calgary!! Nasza reprezentantka zwyciężyła podczas inauguracyjnego sezon 2018/2019 Pucharu Świata na dystansie 500 metrów!! Natalia poprawiła też swój rekord Polski na tym dystansie, który od dzisiaj wynosi 42.587.
GRATULUJEMY!!
2 listopada

Akcja edukacyjna „Lekcja o Funduszach Europejskich V” już trwa!

Akcja edukacyjna „Lekcja o Funduszach Europejskich V” już trwa!
Nasza szkoła zakwalifikowała się do udziału w akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich V”, tym samym znaleźliśmy się w gronie 268 placówek oświatowych z 5 województw Polski Wschodniej biorących udział w tym projekcie! W ramach akcji uczniowie VIII a i VIII b  mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach, przybliżających im świat Funduszy Europejskich. 

NASI LAUREACI

  • Laureaci 2015

Boisko

  • Boisko

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

14 listopada 2018

Imieniny:
Emila, Laury, Rogera

Szkolny kalendarz

Ubezpieczenie

Dni wolne

Kampania

BIP

  • BIP