Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

drukuj

 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2019/2020

Prowadzący

Rodzaj zajęć, klasa, uczniowie

Termin

Sala

Andraszek Maria

konsultacje z geografii – uczniowie ZSOMS

poniedziałek - 15.55 – 16.40

s. 48

Cieszkowska Kinga

koło przyrodnicze – kl. II PA

czwartek - 13.10 – 13.55

s.59

Cybulko Mariusz

zajęcia z robotyki – kl. V PA

 

poniedziałek - 14.05 – 14.50

wtorek - 14.05-14.50

s.28

Dąbrowska Marzena

zajęcia przygotowujące do konkursów biologicznych, olimpiad – zainteresowani uczniowie ZSOMS

wtorek – 13.10 – 13.55

s. 49

konsultacje z biologii – uczniowie ZSOMS

czwartek – 7.30 – 8.15

lub piątek 15.45 – 16.30

Dowgiert Krzysztof

zajęcia z robotyki – kl. I LC i I LG

czwartek 8.15 – 9.00,

13.10 – 13.55

s.28

zajęcia z robotyki – kl. II LB

czwartek – 14.05- 14.50

Dudziuk Ewa

konsultacje z historii – uczniowie ZSOMS

środa – 15.45 – 16.30

s.46

Grygoruk Anna

zajęcia przygotowujące do matury z matematyki – kl. III LB

wtorek – 14.05 -14.50

s.44

koło matematyczne – kl. III PA

czwartek – 14.05-14.50

Gumieniak Wioleta

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

– kl. I PB

wtorek – 14.00-15.00

s.58

Jaroszewicz Joanna

zajęcia przygotowujące do konkursu matematycznego – kl. VIII PA

środa – 15.00 – 15.45

s.62

konsultacje z matematyki – uczniowie ZSOMS

środa – 15.45 – 16.30

Kamińska Barbara

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego – kl. I LB

wtorek – 15.00- 15.45

piątek – 15.55 – 16.40

s.43

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego – kl. II LB

piątek – 15.00- 15.45

Kondraciuk Piotr

zajęcia sportowo – rekreacyjne – uczniowie

SP 22

poniedziałek – piątek – 14.50-16.05

boisko/sala gimnastyczna

zajęcia integracyjno – profilaktyczne – uczniowie i rodzice SP 22

sobota – 16.00-19.00

Kościuszko Marzena

zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty – kl. VIII PA

wtorek – 14.05-14.50

s.60

Krupińska Agnieszka

zajęcia rekreacyjne – uczniowie SP 22

środa – 12.05-12.50

czwartek – 12.05 – 12.50

boisko/sala

gimnastyczna

Leszczyńska Iwona

dodatkowe zajęcia z matematyki – kl. II LO

czwartek – 1650 – 17.35

 

s.44

konsultacje z matematyki – kl. LG i I LH

wtorek – 15.00 – 15.45

Linkiewicz Martyna

zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego – kl. III LA

czwartek – 15.00 – 15.45

s. 40

 

zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego – kl. III LB

piątek – 14.05- 14.50

s. 61

Maciołek Anna

koło sensoryczne/warsztat odkrywcy – kl. I PA

wtorek – 13.10- 13.55

s.58

Mironiuk Dorota

konsultacje z chemii – uczniowie ZSOMS

poniedziałek - 15.45 - 16.30

piątek – 14.05-14.50

s.63

Penar Małgorzata

zajęcia wyrównawcze – kl. III PA

wtorek – 13.10 – 13.55

s. 56

Pikus Dorota

koło języka niemieckiego – kl. I LO

 

 

Rogowska Elżbieta

Szkolne Koło Wolontariatu i Caritas – uczniowie ZSOMS

zgodnie z harmonogramem akcji charytatywnych

 

Romanowicz Agnieszka

zajęcia dla uczniów uzdolnionymi matematycznie – kl. V PA

środa – 14.05-14.50

s. 49

zajęcia uzupełniające z matematyki – kl. V PA

czwartek – 8.15-9.00

konsultacje z matematyki

– kl. I LC, I LF, I LH

środa – 15.00 – 15.45

Romanowicz Monika

zajęcia z sensoplastyki – kl. II PB

poniedziałek – 14.00-14.45

s.58

zajęcia rozwijające „Klimatyczna klasa”

piątek – 13.30 – 14.30

s. 51

Rusinowicz Edyta

zajęcia poszerzające wiedzę z zakresu kultury

i języka rosyjskiego – kl. I LO

czwartek – 14.55 – 15.40

s.41

Sawicka Natalia dodatkowe zajęcia z języka angielskiego - kl. I LD i I LH poniedziałek (co 2 tygodnie) - 14.55 - 15.40 s.40

Sulima Andrzej

przygotowanie do matury z matematyki -

kl. III LA

wtorek – 15.55 – 16.40

s.40

Szutkiewicz Urszula

zajęcia uzupełniające z języka polskiego –

kl. V PA

czwartek – 13.10 – 13.55

s.44

Werpachowski Radosław

konsultacje z fizyki – uczniowie ZSOMS

wtorek – 15.55- 16.40

s.63

Zinkiewicz Izabela

dodatkowe zajęcia z języka angielskiego –

kl. III PA

czwartek - 12.05 – 12.50

s.56

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

5 grudnia 2019

Imieniny:
Kryspiny, Norberta, Sabiny