Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

drukuj

 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2017/2018

Prowadzący

Rodzaj zajęć

Termin

Sala

Cybulko Mariusz

Robotyka – VII PB

czwartek 14.55-16.30

28

Kościuszko Marzena

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego – III GA

poniedziałek15.40-16.30

60

Przygotowanie do matury – III LA

środa 15.40-16.30

60

Grygoruk Anna

Przygotowanie do konkursów matematycznych

środa 9.10 – 9.55

czwartek 7.30 – 8.15

42

57

Doradztwo zawodowe

poniedziałek14.55-15.40

wtorek 14.55 – 15.40

wtorek 15.45 – 16.30

środa 14.05 – 15.40

58

Aleksandrowicz Agnieszka

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego – III GB

środa 14.05 – 14.55

43

Chór szkolny

środa 14.55 – 15.40

43

Andraszek Maria

Przygotowanie do konkursów i egzaminu gimnazjalnego oraz konsultacje geograficzne

 

48

Brzosko Paweł

Zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

poniedziałek12.05–12.50

czwartek 14.55 – 15.30

62

62

Bykowska Natalia

Język angielski – II GE

środa 14.05 – 14.50

44

Język angielski – III GC

poniedziałek14.05-14.50

44

Cichoń Paweł

Zajęcia piłki nożnej dla
przedszkolaków i klas I SP

wtorek 17.30 – 18.30

czwartek 17.30 – 18.30

sala gim.

orlik

Dąbrowska Marzena

Warsztaty biologiczno-chemiczne – II GC

wtorek 14.55 – 15.40

49

Przygotowanie do kon. biologicznego

środa 7.30 – 8.15

49

Przygotowanie do egzaminu gim.

czwartek 7.30 – 8.15

49

Dowgiert Krzysztof

Robotyka – gimnazjum

poniedziałek13.55-15.25

28

Robotyka – I SP

piątek 14.00 – 15.30

28

Dudziuk Ewa

Przygotowanie do egzaminu – III GA

piątek 15.45 – 16.30

46

Przygotowanie do konkursów – III GC

w zależności od potrzeb

46

Gumieniak Helena

Koło Sztuki Użytkowej

środa 8.00 – 10.00

czwartek – od 15.00

biblioteka

Jakimczuk Joanna

Konsultacje pedagogiczne

w zależności od potrzeb

2

Jaroszewicz Joanna

Zajęcia wyrównawcze z matematyki oraz przygotowanie do matury

środa 12.05 – 12.50

czwartek 12.05 – 12.50

piątek 12.05 – 12.50

57

Kirmuć Halina

Przygotowanie do konkursu–II GC, II GE

czwartek 14.55 – 16.30

41

Kondraciuk Piotr

Zajęcia integracyjno – sportowe

środa 14.50 – 16.15

boisko

Kozłowski Artur

Zajęcia sportowo – rekreacyjne

środa 14.50 – 16.15

boisko

Kurian Elżbieta

Przygotowanie do egzaminu – III GC

piątek 14.55 – 15.40

45

Przygotowanie do konkursów

w zależności od potrzeb

45

Sochor Magdalena

Zajęcia ruchowe – I PA

poniedziałek15.40-16.30

sala gim.

Fitness

piątek 14.55 – 15.40

sala gim.

Leszczyńska Iwona

Przygotowanie do konkursów –
II GB, III GC, VII PB

poniedziałek14.55-15.40

58

Zespół wyrównawczy – III GC

wtorek 14.55 – 15.40

58

Linkiewicz Martyna

Język angielski – II GC

poniedziałek14.55-15.40

63

Język angielski – VII PB

środa 14.05-14.50

51

Język angielski – VII PB

czwartek 8.15 – 9.00

51

Język angielski – II GC

piątek 14.05 – 14.50

51

Madeja Justyna

Przygotowanie do egz. gimnazjalnego

piątek 8.00

44

Móżdżyńska Anna

Przygotowanie do konkursów

środa 7.30 – 8.15

60

Zajęcia wyrównawcze

w zależności od potrzeb

60

Mironiuk Dorota

Warsztaty chemiczne – II GC

wtorek 14.55 – 15.40

63

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

czwartek 7.30 – 8.15

63

Penar Małgorzata

Zajęcia artystyczne – I PA

poniedziałek12.05–12.50

56

Piątkowska Anna

E-twinning

wtorek 15.45 – 16.30

piątek 10.05 – 10.50

61

Język angielski – VII PB

poniedziałek15.45-17.20

61

Język angielski – II GD

wtorek 14.55 – 15.40

61

Język angielski – II GD

piątek 8.15 – 9.00

61

Rogowska Elżbieta

Szkolne Koło Wolontariatu i Caritas

w zależności od terminu akcji charytatywnych

4

Rogalewski Grzegorz

Dyskusyjny Klub Filmowy
„W dobrym TON-ie”

według harmonogramu

kino TON

Romanowicz Agnieszka

Przygotowanie do egz. gim. – III GA

czwartek 15.45 – 16.30

57

Przygotowanie do konkursu – II GE

środa 14.05 – 15.40

57

Przygotowanie do konkursu – II GD

wtorek 7.30 – 8.15

57

Sulima Andrzej

Przygotowanie do egz. gim. – III GB

czwartek 14.55 – 15.40

 

Doradztwo zawodowe

poniedziałek14.05-14.50

wtorek 14.05 – 14.50

środa 15.45 – 16.30

czwartek 15.45 – 16.30

42

Skiepko Halina

Koło Młodych Twórców

ustalane na bieżąco

biblioteka

Szutkiewicz Urszula

Przygotowanie do matury – III LA

środa 12.05 lub 15.45

42

Przygotowanie do egz. gim. – III GB

w zależności od potrzeb

42

Ostaszewska Hanna

Zajęcia opiekuńcze - świetlica

w zależności od potrzeb

świetlica

Zalesko Katarzyna

Koło teatralne „Decorum”

środa 14.00 – 15.40

świetlica

Przygotowanie do konkursów

w zależności od potrzeb

59

Żeszko Karolina

Język niemiecki – II GD

poniedziałek14.05–14.55

51

Język niemiecki – III GC

poniedziałek 7.30 – 8.15

51

Zinkiewicz Izabela

Przygotowanie do matury ustnej

środa 11.00 – 11.45

40

Przygotowanie do matury pisemnej

wtorek 11.00 – 11.45

40

Język angielski – I PA

wtorek 13.10 – 13.55

40

Język angielski – I PA

czwartek 12.05 – 12.50

40

Język angielski – I PA

czwartek 13.10 – 13.55

40

Język angielski – I PA

piątek 13.10 – 13.55

40

 

 

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

15 sierpnia 2018

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny